دانلود بازی ۸۰s OVERDRIVE برای کامپیوتر – نسخه DARKZER0

دانلود بازی ۸۰s OVERDRIVE برای کامپیوتر – نسخه DARKZER0


منبع: دانلود ها

4

1399/9/3

03:08


بازی ۸۰s OVERDRIVE شما را به دنیای یک بازی ریسینگ دهه ۸۰ می‌برد. در این بازی می‌توانید ماشین سواری را در دنیای دو بعدی تجربه کرده و به کنسول‌های ۸ و ۱۶ بیتی بازگردید. این بازی مبتنی بر چالش‌هایی خواهد بود که در آثار آنلاین مشاهده می‌کنیم و جهان بازی نیز با شور و شوق بسیار طراحی شده است. شما باید رویدادهای جدید را باز کرده و در آن‌ها به رقابت بپردازید. رقابت در این بازی چندان ساده نیست و باید اتومبیل‌های جدیدی را خریداری کنید. می‌توانید از فناوری پیشرفته‌ای که در بازی به‌کار رفته است استفاده کرده و ماشین‌های خود را ارتقا دهید.

مهارت در بازی اهمیت بالایی دارد و باید عکس العمل سریعی در بسیاری از حالات از خود نشان دهید. بازی دو حالت دارد که در یکی از آن‌ها می‌توانید مسیر مسابقه را خودتان را ویرایش کرده و بسازید. بدین ترتیب چالش‌های تولید شده توسط دیگر بازیکنان را نیز می‌توانید تجربه کرده و خودتان برای دیگر بازیکنان مراحل سخت بسازید. بازی دارای ۶ ابر خودرو جذاب نیز است که همراه با قابلیت‌های سفارشی سازی در اختیار شما خواهد بود. هرکدام از این موارد تم بصری خاص خودشان را دارند و در صورت علاقه‌مندی می‌توانید همه‌ی آن‌ها را آنلاک کنید.

۸۰s OVERDRIVE PC-DARKZER0

دانلود-بازی-80s-OVERDRIVE

در بازی ۸۰s OVERDRIVE می‌توانید موسیقی‌های خاص دهه ۸۰ را در حوزه بازی‌های ریسینگ داشته باشید و به دوران خوب آن زمان بازگردید. سازندگان تلاش کرده‌اند که بازی حس و حال خاص آن دوران را ارائه کرده و حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. فضای مسیرهای بازی شاد و جذاب است و شرایط آب و هوایی مختلفی دنبال می‌شود. شما از بین جنگل‌ها و بیابان‌ها عبور خواهید کرد و می‌توانید شخصیت‌های دیگری را مشاهده کنید که در طول مسیر به آن‌ها برخورد می‌کنید. گیم‌پلی بازی مطابق با سادگی همان دوران کنسول‌های ۱۶ بیتی است و کار جندان سختی برای کنترل آن نخواهید داشت. البته که باید سریع باشید و اجازه‌ی حوس پرتی به خود ندهید.

info

80’S OVERDRIVE is a 2D pixel art racing game, designed to take you back in time to when 8 and 16 bit consoles and arcade games ruled the world. Compete against opponents in career mode to unlock new races, buy new cars, and upgrade them with state-of-the-art technologies!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel® Core™ i3

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Compatible with OpenGL 3.x

Storage: 300 MB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی 80s Overdrive-DARKZER0 با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو