جزئیات سرقت از یک طلافروشی در رشت

منبع: برترین ها

31

1399/10/19

08:38


سرپرست فرماندهی انتظامی رشت از وقوع سرقت از یک طلافروشی در خیابان سام این شهر خبر داد و گفت: دستگیری سارقان در دستور کار قرار دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان: سرپرست فرماندهی انتظامی رشت از وقوع سرقت از یک طلافروشی در خیابان سام این شهر خبر داد و گفت: دستگیری سارقان در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ محمود حافظی، سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رشت گفت: عصر روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس مبنی بر وقوع یک فقره سرقت از طلافروشی در خیابان خیابان سام (سردار جنگل) رشت، مأموران انتظامی برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

او افزود: برابر اظهارات شاکی، سارقان پس از تعقیب و ربایش شاگرد مغازه طلا فروشی، این فرد را وادار به همکاری کرده و ضمن گرفتن کلید مغازه، وارد طلا فروشی شده و پس از سرقت طلاجات شاگرد مغازه را در شهر خمام رها کردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه در این رابطه به شخصی آسیب نرسید|، ادامه داد: بنا به اظهار صاحب طلافروشی، مقادیری طلا و جواهر از این مغازه به سرقت رفته است.

سرهنگ حافظی تصریح کرد: تلاش مأموران پلیس برای بررسی دقیق موضوع، شناسایی و دستگیری سارقان این پرونده در دستور کار قرار دارد که نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

مطالب مشابه