مردم می‌دانند چه کسانی با چمدان دلار فرار کرده‌اند

منبع: برترین ها

57

1399/10/19

11:05


نماینده مجلس دهم با بیان اینکه مردم می‌دانند چه کسانی با چمدان دلار فرار کرده‌اند، عنوان کرد: مردم می‌دانند چه کسانی اختلاس‌های کلان کردند و اختلاس‌ها در دوران چه کسی انجام شد.

خبرگزری برنا: نماینده مجلس دهم با بیان اینکه مردم می‌دانند چه کسانی با چمدان دلار فرار کرده‌اند، عنوان کرد: مردم می‌دانند چه کسانی اختلاس‌های کلان کردند و اختلاس‌ها در دوران چه کسی انجام شد.

پروانه سلحشوری، نماینده مجلس دهم و عضو فراکسیون امید در مجلس، در رابطه با توهین و تهمت ها به رئیس جمهور، رئیس پیشین مجلس و وزیر امور خارجه گفت: این اولین بار نیست که چنین اتفاقاتی رخ می دهد، بار اول نیست که کسی را که هم فکر آنها نیست تهدید می کنند حال چه به صورت درخواست های حقوقی و یا شعار و تبلیغات پر سرو صدا. همه خواسته این طیف قدرت است و رسیدن به قدرت هدف نهایی آنها است. در واقع قبضه کردن قدرت توسط این طیف باعث چنین واکنش هایی شده است.

سلحشوری: چه کسانی با چمدان دلار فرار کردند؟

او اضافه کرد: انتخابات ۱۴۰۰ نزدیک است و ظریف و لاریجانی از کاندیداهای بالقوه هستند. به نظر می رسد اگر این افراد در انتخابات حضور پیدا کنند رقیبی جدی برای آنها خواهند بود از این رو از هر حربه ای برای حمله به آنها استفاده می کنند و نهایتا از کاندیداتوری ظریف و امثال او می ترسند. برجام که ثمره تلاش مجلس نهم و دهم بود، در این دولت می تواند طی ماه‌های آینده گشایشی به همراه داشته باشد که قطعا آنها مخالف این هستند که دولت روحانی موفق به بازگرداندن تعهدات برجامی آمریکا شود.

این نماینده اصلاح طلب مجلس دهم خاطرنشان کرد: در خاطر همه ما هست که در اتفاقات کوی دانشگاه و در ماجرای ترور حجاریان نهایتا حکمی اجرا نشد و رسیدگی های قوه قضائیه هم دستاورد چشم گیری نداشت و این نشان می دهد، همواره گروه هایی افراطی حضور دارند که تا حدی از مصونیت برخوردارند و می توانند برای اهدافی که دارند از این وضعیت بهره ببرند در نتیجه در موضوع تهدید و توهین به روحانی و ظریف هم کسی محاکمه نمی شود.

او با بیان اینکه قوه قضائیه باید به تهمت هایی که نسبت به جریان اصلاح طلب و دولت مدام تکرار می شود ورود کند، عنوان کرد: قوه قضاییه باید به ادعاها و تهمت هایی که تندروها به راحتی به زبان می آورند ورود کند، اگر کسی با اسرائیل رابطه داشته و پولی دریافت کرده است باید براساس مدارک، شواهد و در دادگاه علنی اثبات شود، اما چیزی که در نهایت مهم است این است که بازار تهمت گرم این روزها توسط این افراد، بسیار گرم می شود.

سلحشوری با تاکید براینکه مردم شاهد زنده و حاضر تاریخ هستند، ادامه داد: مردم به خوبی می دانند که چه کسانی با چمدان‌های دلار فرار کرده اند، چه کسانی اختلاس های کلان کردند، اختلاس ها در دوران چه کسی انجام شد و کسانی که امروز گرفتار شده اند معاونین و مشاوران چه کسانی بودند، عملکردها مشخص است و مردم می توانند به راحتی قضاوت کنند.

او افزود: تهمت ها و تندروی های گروه های افراطی برای کسانی نیست که آنها را می شناسند و طرز فکر و اهداف پشت پرده آن ها را می دانند، بلکه این صحبت ها و تبلیغات برای راضی کردن اقلیت نیروهایی است که طرفدار آنها هستند و می خواهند، آن نیروها را حفظ کنند، در نهایت هم آن چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.

نماینده تهران در مجلس دهم در پایان گفت: امروز مردم از ماهیت این گروه ها و اینکه مصونیت دارند یا ندارند، گذشته اند. مردم آنچنان درگیر بیماری و خرج زندگی هستند که از این موارد گذر کرده اند. مردم به مرور متوجه می شوند مجلسی که شعار معیشتی می داد حال چه کاری می کند؟! من نمی دانم مرکز هدایت این تجمعات و سر شاخه های آن چه کسی است و از کجا هستند اما می دانم امروز به راحتی در کشور ما می آیند، ترور می کنند و می روند چه کسی پاسخگوی این مسائل است. در چنین شرایطی چند نفر پلاکارد به دست می گیرند و می نویسند روحانی و لاریجانی اعدام باید گردند این ها یک بازی است.

مطالب مشابه