عامل اصلی تیراندازی بزرگراه یادگار امام (ره) دستگیر شد

منبع: ساتین

13

1399/10/19

12:09


سرهنگ سعید راستی بیان داشت: در اواخر مهرماه تیراندازی توسط راننده و سرنشیان ۲ دستگاه خودرو سواری در بزرگراه یادگار امام (ره) به مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی اعلام که شناسایی و دستگیری عاملان این تیراندازی در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

وی عنوان کرد: چیکده پرونده نشان از این داشت، شلیک گلوله توسط رانندگان و ۲ سرنشین خودرو ها، علاوه بر تخریب شیشه‌ها و لاستیک یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۷ و یک دستگاه موتورسیکلت که در حال عبور و از این محور بوده راکب موتورسیکلت را از ناحیه پا مصدوم کرده است.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران با اشاره به اینکه با حضور به موقع عوامل امدادی موتورسوار به نزدیکترین مرکز امدادی انتقال یافته بود، افزود: در بررسی‌های اولیه خودرو متهمان شناسایی و مشخص شد که هر ۴ متهم سابقه دار بوده و در خرید و فروش مواد مخدر به صورت عمده فعالیت دارند.

راستی در ادامه با اشاره به اینکه در در همان تحقیقات اولیه ۳ تن از عاملان این تیراندازی و درگیری مسلحانه شناسایی و دستگیر شدند، افزود: متهم اصلی پرونده که در این مدت مخفیگاه خود را چندین مرتبه تغییر داده بود، در نهایت روز گذشته در یکی از هتل‌های شمال شهر تهران شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات منسجم دستگیر شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه خودرو متهمان توقیف شد، افزود: متهمان پس از تحقیقات تکمیلی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه