طرح های شیک پرده چاپی و کاربرد آن در خانه های امروزی

طرح های شیک پرده چاپی و کاربرد آن در خانه های امروزی


منبع: دکوراسیون

683

1399/10/19

13:03


مدل پرده چاپی

پرده چاپی از انواع مدل های تزیینی و خاص می باشد و اگر شما تمایل دارید تغییرات مثبتی را در طراحی دکوراسیون داخلی قسمت های مختلف منزل خود ایجاد نمایید بهتر است طرحی مناسب از این نوع پرده را انتخاب نمایید.

مدل های پرده چاپی

پرده چاپدار در انواع مدل های مختلف موجود می باشد و این طرح پرده دارای مزایای زیادی می باشد و شما می توانید در صورت تمایل برای طراحی دکوراسیونی خاص در قسمت های مختلف منزل تان از این طرح پرده استفاده نمایید.

پرده زیبا و چاپی

مدل پرده چاپدار

این طرح پرده ها دارای دوختی ساده هستند و برای دوخت آن ها از پارچه های با کیفیت استفاده می شود تا تصاویر چاپ شده روی آن ها واضح و شفاف به نظر برسند. این طرح پرده ها نسبت به پرده های سلطنتی و کلاسیک سبک تر هستند و علاوه بر این نصب آن ها راحت می باشد همچنین این طرح پرده باعث می شود تا فضای منزل مدرن و شیک تر به نظر برسد.

این طرح پرده ها قابلیت شستشوی آسانی دارند و بهتر است شما در هنگام انتخاب پرده به جنس و کیفیت پارچه توجه داشته باشید تا در زمان شست و شو رنگ پرده تغییر نکند.

اجرای دکوراسیون داخلی

پرده های چاپدار دارای حالت و فرمی خاص می باشند و بدون اینکه چین خوردگی داشته باشند به صورت ایستاده نصب می شوند و تصاویر روی پارچه پرده به راحتی قابل مشاهده می باشند.

از پرده چاپدار می توانید به عنوان پرده اتاق کودک و پرده اتاق نشیمن و … استفاده نمایید که در این صورت باید طرح پرده را با توجه به مکانی که قرار است پرده را در آنجا نصب کنید انتخاب نمایید.

پرده چاپی با طرح گل

مدل پرده شیک

پرده چاپی با طرح گل

 

پرده شیک و چاپی

پرده چاپی برای پذیرایی

پرده زیبا و طرح دار

پرده چاپی برای کودک

پرده طرح دار

پرده طرح دار

پرده زیبا و شیک

پرده اتاق کودک

پرده زیبا و چاپی

پرده طرح دار

پرده زیبا برای اتاق کودک

پرده طرح دار

پرده زیبا و طرح دار

پرده زیبا و چاپدار

برای طراحی این پرده شما هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ و طرح ندارید همچنین پرده چاپدار به صورت طرح های ساده و سنتی و فانتزی و … موجود می باشد که انتخاب هر یک از این طرح ها به نیاز و سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

اگر شما تمایل دارید از پرده چاپدار در اتاق کودک استفاده نمایید بهتر است پرده ای با طرح فانتزی یا عروسکی  را انتخاب نمایید. پرده های چاپدار با طرح سنتی و گلدار و ساده برای نصب در اتاق نشیمن یا اتاق خواب مناسب می باشند.

انتخاب رنگی مناسب برای پرده چاپدار از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و این طرح پرده ها به صورت رنگی طراحی می شوند از این رو بهتر است رنگ های به کار برده شده در طراحی آن ها را به گونه ای انتخاب نمایید که با سایر رنگ های موجود در وسایل منزل تان نظیر مبلمان و روتختی و فرش و … همخوانی و مطابقت داشته باشند.

اغلب پرده های چاپدار به صورت پانچ دوخته می شوند که در این صورت طرح چاپ شده روی پرده جلوه بیشتری خواهد داشت و تصویر یا طرح چاپ شده روی پرده بعد از نصب به صورت کامل به نمایش گذاشته می شود.

پرده چاپی برای اتاق کودک

پرده مخصوص اتاق کودک

پرده زیبا و طرح دار

پرده گلدار

پرده سنتی

پرده شیک و طرح دار

مدل پرده زیبا و طرح دار

پرده زیبا برای اتاق کودک

پرده طرحدار

پرده گلدار

پرده زیبا و طرح دار

پرده چاپدار

پرده زیبا

پرده کودکانه

پرده زیبا و طرح دار

پرده سه بعدی

پرده زیبا و طرح دار

پرده زیبا و طرح دار

پرده چاپی

در این مطلب تصاویری از انواع طرح های پرده چاپدار را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید پرده ای شیک و زیبا را برای قسمت های مختلف منزل خود انتخاب نمایید.

مطالب مشابه