پیروز قربانی: از صمیم قلب دوست دارم استقلال دربی را ببرد

منبع: ساتین

16

1399/10/19

19:20


لیگ برتر ایران؛ پیروز قربانی سابقه گلزنی در دربی را دارد و معتقد است استقلال پتانسیل پیروزی در این دیدار را دارد. مدافع و کاپیتان سال‌های نه چندان دور استقلال گفت: من به عنوان یک استقلالی از صمیم قلب خواهان پیروزی تیمم هستم و در شرایط موجود این تیم ظرفیت خوبی برای کسب برد دارد. از قربانی سؤال کردیم آیا به‌ خاطر اعتراض گروهی از طرفداران استقلال ناراحت است که خلاصه درباره این تیم صحبت کرد. او در جواب گفت: دیدگاه انسان‌ها با یکدیگر متفاوت است. من طوری زندگی و صحبت نمی‌کنم که خوشایند دیگران باشد آنچه به نظرم منطقی و درست است را به زبان می‌آورم. من در مصاحبه‌ام گفتم پرسپولیس یکی از تیم‌های فنی لیگ است که انگار باعث ناراحتی برخی شده است در حالی که همه می‌دانیم خود من چه عرق و تعصبی نسبت به استقلال دارم و سال‌ها با افتخار برای این تیم بازی کرده‌ام ولی قرار نیست کورکورانه اظهار نظر کنم. ترجیح می‌دهم فعلاً بیش از این صحبتی انجام ندهم.

قربانی در خصوص کاندیدا شدن علی کریمی برای ریاست فدراسیون فوتبال گفت: من بعید می‌دانم تصمیم‌گیرندگان و آنهایی که رأی می‌دهند اجازه بدهند یک فوتبالی رئیس فدراسیون شود! در سالیان گذشته شاهد بوده‌ایم آقایان به دنبال زدن فوتبالی‌ها بوده‌اند. به صورت کلی اوضاع فوتبال ما خوب نیست و تا جایی که ذهن من یاری می‌کند صفایی‌فراهانی و سپس محمد دادکان رؤسای خوب و مؤثری برای فدراسیون فوتبال بودند. مدت‌هاست فوتبال ما کاملاً سیاسی شده و اجازه نمی‌دهند یک‌ فرد مستقل رئیس فدراسیون شود. کسی انتخاب می‌شود که با رأی‌دهندگان رابطه داشته باشد.

مربی تیم سایپا در خصوص شرایط این تیم گفت: در بازی قبلی برابر شهر خودرو تا دقیقه ۶۰ خوب بودیم ولی پس از آن دچار افت محسوسی شدیم و شانس آوردیم گل‌های بیشتری نخوردیم و حالا به دنبال کاهش مشکلات فنی و بهبود وضعیت تیم هستیم.

مطالب مشابه