حرکت ارزشمند مهدی قایدی؛ این پیراهن تقدیم به روح پسرت

منبع: ساتین

49

1399/10/19

19:25


/ لیگ برتر ایران؛ مهدی قایدی دیگر آن بازیکن حاشیه‌ای استقلال نیست. او جدا از اینکه خوب بازی می‌کند دست به رفتارهای اخلاق‌گرایانه می‌زند که شایسته تحسین است. در پایان بازی استقلال – آلومینیوم اراک که با برتری ۲ بر صفر آبی‌پوشان همراه شد، در حالی که شاگردان محمود فکری در حالی شادی بودند، مهدی قایدی آرام و بی‌سر و صدا به سوی نیمکت تیم آبی رفت و پیراهنش را تقدیم به محمود خرمزی کرد. مربی تیم آلومینیوم اراک. او در بین اعضای کادر فنی تیم آلومینیوم اراک خطاب به آنها گفت؛ محمود خرمزی تأثیر بسزایی در شکل‌گیری فوتبال من داشته و او بود که در تست‌گیری من را برای بازی در تیم ایرانجوان انتخاب کرد و در ادامه توانستم با درخشش در ترکیب این تیم مورد توجه قرار گیرم و پیراهن استقلال را بر تن کنم. محمود خرمزی مربی مهدی قایدی در تیم ایرانجوان که به تازگی پسر جوانش را در یک حادثه رانندگی از دست داده، از این حرکت مهدی قایدی خرسند شد و برای همشهری خود در ادامه مسیر آرزوی موفقیت کرد.

مهدی زمانی که پیراهنش را به محمود خرمزی هدیه کرد گفت این پیراهن تقدیم به روح پسرت. محمود خرمزی یکی از بازیکنان قدیمی فوتبال بوشهر به‌شمار می‌رود و سال‌های سال در تیم بوشهری مربیگری کرده است. او فصل گذشته به دعوت رسول خطیبی به کادر فنی تیم آلومینیوم اراک ملحق شد و در پایان فصل صعود به لیگ برتر را جشن گرفت.

مهدی قایدی که در ابتدای حضور در استقلال به خاطر برخی از حاشیه‌ها به چالش کشیده شد، مدت‌هاست با رفتارهای حرفه‌ای در مسیر پیشرفت قرار گرفته و به نظر می‌رسد در فصل جاری هم به این روند ادامه دهد. او یکی، دو هفته پیش وقتی با تصمیم محمود فکری مبنی بر نشستن روی نیمکت مواجه شد، خطاب به سؤال خبرنگار گفت: «از نیمکت‌نشینی ناراحت شدم، چون بازیکنی که نیمکت‌نشینی تأثیری روی او نگذارد، هیچ‌گاه پیشرفت نخواهد کرد اما من به تصمیم محمود فکری معترض نشدم، چون او سرمربی تیم است و تصمیم می‌گیرد کدام بازیکن بازی کند و من یاد گرفته‌ام در هر شرایطی تابع تصمیم سرمربی تیم باشم.»

مطالب مشابه