صعود شهرداری ورامین و مس، ناکامی فتح و استقلال در لیگ برتر تکواندو

منبع: ساتین

42

1399/10/19

21:19


/ تکواندو؛ نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندوی باشگاه‌های کشور از امروز (جمعه) با برگزاری دیدارهای گروه الف پیگیری شد و در پایان تیم شهرداری ورامین با کسب سه پیروزی و ۹ امتیاز صدرنشین گروه شد و صنعت مس کرمان و فتح صدر البرز و استقلال نیز سه امتیازی شدند، اما تیم مس کرمان به دلیل تفاضل ۲ به عنوان تیم دوم صعود کرد.

تیم‌های تکواندو فتح صدر البرز و استقلال نیز با تفاضل ۴- و ۱۲- به ترتیب دوم و سوم شدند و از راهیابی به دور بعد باز ماندند.

نتایج مسابقات گروه الف به شرح زیر است:

فتح صدر البرز ۳ – استقلال ۵

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):
باربد جباری ۵۳ – امیررضا شهرستانی ۵۳ (راند طلایی – برنده شهرستانی)

مبارزه دوم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):
سیاوش فخرایی ۸ – رامتین حسنی ۱۱

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):
حمیدرضا هادیان ۳۳ – رضا نجات ۷

مبارزه چهارم (وزن ۸۰- کیلوگرم):
مهدی جلالی ۶ – مهدی عابدینی ۸

مبارزه پنجم (وزن ۸۷- کیلوگرم):
علی نجفی ۲۴ – علی قلی پور ۴

مبارزه ششم (وزن ۶۸- کیلوگرم):
محمدسالار وحیدی ۱۶ – امیرحسین بهرآبادی ۲۰

مبارزه هفتم (وزن ۷۴- کیلوگرم):
امیررضا نیک سیرت ۱۱ – علی عزیزی ۱۹

مبارزه هشتم (وزن ۵۸- کیلوگرم):
محمدکاظمی ۱۳ – علیرضا عباسی ۱۱

 مس کرمان ۸ – تیم استقلال صفر

مبارزه اول (وزن ۸۰- کیلوگرم):
سهیل محمدیان ۲۸ – مهدی عابدینی ۱۷

مبارزه دوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):
محمدصادق دهقانی ۲۰ – فرشید جمشیدپور ۱۴

مبارزه سوم (وزن ۵۴- کیلوگرم):
امیررضا مددی ۲۲ – امیررضا شهرستانی ۲۰

مبارزه چهارم (وزن ۷۴- کیلوگرم):
سیدامید حسینی ۲۰ – امیرحسین بهرآبادی ۱۲

مبارزه پنجم (وزن ۸۷- کیلوگرم):
محمدرضا خانی – غایب

مبارزه ششم (وزن ۵۸-  کیلوگرم):
محسن رضایی ۲۹ – علی چهره‌قانی ۱۱

مبارزه هفتم (وزن ۶۸- کیلوگرم):
مهدی یوسفی ۱۷ – حسین گلخنی ۱۷ (راند طلایی – برنده یوسفی)

مبارزه هشتم (وزن ۸۷+  کیلوگرم):
سجاد مردانی ۱۱ – رامتین حسن پور ۳

فتح صدر البرز ۲ – شهرداری ورامین ۶

مبارزه اول (وزن ۶۳- کیلوگرم):
حمیدرضا هادیان ۲۰ – کامران مردانی پور ۱۲

مبارزه دوم (وزن ۶۸- کیلوگرم):
امیررضا صادقیان ۳۱ – امیرسینا بختیاری ۳۶

مبارزه سوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):
محمد کاظمی ۵ – محمدحسن پلنگ افکن ۵ (راند طلایی – برنده کاظمی)

مبارزه چهارم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):
سیاوش فخرایی ۱۰ – سعید رجبی ۱۴

مبارزه پنجم (وزن ۷۴- کیلوگرم):
مسعود خوش نیت ۲۳ – محمدمهدی گواری ۳۲

مبارزه ششم (وزن ۸۷- کیلوگرم):
آرش دباغ تفرشی ۹ – شهاب روزبهانی ۱۱

مبارزه هفتم (وزن ۵۴- کیلوگرم):
باربد جباری ۲۱ – حسین لطفی ۳۴

مبارزه هشتم (وزن ۸۰- کیلوگرم):
امیرمحمد قهرمانی ۸ – محمد حسین یزدانی ۲۱

مس کرمان  ۲ – شهرداری ورامین ۶

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):
نریمان مریدانی ۳۴ – نیما نوری ۴۸

مبارزه دوم (وزن ۸۷- کیلوگرم):
محمدرضا خانی ۲۸ – سعید فتحی ۲۲

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):
محمدصادق دهقانی ۱۷ – ابوالفضل قشقایی ۱۱

مبارزه چهارم (وزن ۶۸- کیلوگرم):
مهدی یوسفی ۱۸ – سروش احمدی ۳۳

مبارزه پنجم (وزن ۵۸- کیلوگرم):
محسن رضایی ۱۲ – حمیدرضا صدری ۳۰

مبارزه ششم (وزن ۸۰- کیلوگرم):
سهیل محمدیان ۱۰ – محمدحسین یزدانی ۲۲

مبارزه هفتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):
سجاد مردانی ۳- سعید رجبی ۱۰

مبارزه هشتم (وزن ۷۴- کیلوگرم):
غایب – میرهاشم حسینی

شهرداری ورامین ۷ – استقلال یک

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):
علی توکلی ۱۹ – امیررضا شهرستانی ۱۶

مبارزه دوم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):
سعید رجبی – محسن جباری (انصراف نماینده شهرداری ورامین – برنده جباری)

مبارزه سوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):
محمدحسن پلنگ افکن ۱۷ – علیرضا عباسی۶
مبارزه چهارم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

امیرسینا بختیاری ۱۲ – امیرحسین بهرآبادی ۴
مبارزه پنجم (وزن ۸۰- کیلوگرم):
 محمدحسین یزدانی ۲۹ – مهدی عابدینی ۱۴

مبارزه ششم (وزن ۶۳- کیلوگرم):
کامران مردانی پور ۱۵ – فرشید جمشیدپور ۱۲

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):
شهاب روزبهانی ۵ – علی قلی پور صفر

مبارزه هشتم (وزن ۷۴- کیلوگرم):
میرهاشم حسینی ۲۰ – علی عزیزی صفر

تیم فتح صدر البرز  ۵ – تیم صنعت مس کرمان ۳

مبارزه اول (وزن ۷۴- کیلوگرم):
مسعود خوش نیت ۲۳ – سیدامید حسینی ۲۷

مبارزه دوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):
حمیدرضا هادیان ۳۵ – محمد صادق دهقانی ۱۸

مبارزه سوم (وزن ۵۴- کیلوگرم):
باربد جباری ۳۹ – امیررضا مددی ۱۹

مبارزه چهارم (وزن ۸۷- کیلوگرم):
علی نجفی ۲۰ – محمدرضا خانی ۱۳

مبارزه پنجم (وزن ۶۸- کیلوگرم):
 محمدسالار وحیدی ۱۳ – مهدی یوسفی ۲۵

مبارزه ششم (وزن ۵۸- کیلوگرم):
حسین طالب پور ۴ – محسن رضایی ۹

مبارزه هفتم (وزن ۸۰- کیلوگرم):
مهدی جلالی ۲۳ – سهیل محمدیان ۱۵

مبارزه هشتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):
سیاوش فخرایی ۳۴ – سجاد مردانی ۲۶

ساتین

مطالب مشابه