آخرین وضعیت جسمانی «محسن قاضی مرادی»

منبع: برترین ها

31

1399/11/27

15:49


مهوش وقاری به تشریح آخرین وضعیت همسر خود محسن قاضی مرادی بازیگر پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون پرداخت.

خبرگزاری صبا: مهوش وقاری به تشریح آخرین وضعیت همسر خود محسن قاضی مرادی بازیگر پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون پرداخت.

مهوش وقاری بازیگر سینما و تلویزیون درباره آخرین وضعیت همسر خود محسن قاضی مرادی بازیگر پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون که چند سالی است به بیماری پارکینسون مبتلا شده است، توضیح داد: متاسفم که دائما باید این موضوع را تکرار کنم اما بیماری ایشان پیشرفت کرده است و من با تمام توان از همسرم مراقبت می کنم چراکه دیگر از پس هیچ کاری برنمی آید و ماهیچه هایش تحلیل رفته است.

آخرین وضعیت جسمانی «محسن قاضی مرادی»

وقاری با اشاره به اینکه پارکینسون در ابتدا با لرزش شروع می شود، گفت: این بیماری توانایی ها و مهارت ها را می گیرد.

وی درباره هزینه درمان خاطرنشان کرد: من برای پیدا کردن برخی از داروهای ایشان تمام داروخانه ها در تمام شهرها را زیرپا گذاشته ام. بیماری ایشان واقعا هزینه‌بر است و این هزینه ها برای هر کسی کمرشکن است.

این بازیگر که به دلیل شرایط زندگی امکان بازی در پروژه ها را ندارد، تاکید کرد: ما بیمه خدمات درمانی آموزش و پرورش هستیم و بیمه تکمیلی داریم اما بسیاری از داروها شامل بیمه نمی شود و اتفاق ناگوارتر اینکه برخی داروها اصلا پیدا نمی شود. کوچکترین کاری که نهادهای مسئول می توانند برای من انجام بدهند این است که من را با جایی داروها و وسایل بهداشتی کمیاب ایشان را دارند، ارتباط دهند تا من بتوانیم آن ها را تهیه کنم.

وقاری افزود: نگرانی دیگرم این است که همسرم را اصلا نمی توانم بیرون از خانه ببرم و امیدوارم بتواند روحیه اش را حفظ کند.

وی در پایان اظهار کرد: من به دلیل مراقبت از همسرم و شیوع ویروس کرونا باوجود آنکه در این مدت اخیر پیشنهاد بازی در سریال های تلویزیونی را داشتم، مجبور شدم رد کنم و تنها در خانه از همسرم مراقبت کنم.

مطالب مشابه