حکم حبس یک ساله برای ۳تازه داماد

منبع: برترین ها

42

1399/11/27

21:25


سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: دادستان بندرخمیر برای ۳ تازه داماد این شهرستان که بدون توجه به ممنوعیت‌های کرونایی اقدام به برگزاری مراسم عروسی کرده‌ بودند، بنابر ماده ۶۶۸ قانون مجازات اسلامی یک سال حبس صادر کرده است.

خبرگزاری فارس: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: دادستان بندرخمیر برای ۳ تازه داماد این شهرستان که بدون توجه به ممنوعیت‌های کرونایی اقدام به برگزاری مراسم عروسی کرده‌ بودند، بنابر ماده ۶۶۸ قانون مجازات اسلامی یک سال حبس صادر کرده است.

دکتر فاطمه نوروزیان امشب در گفت‌وگو با بخش خبر سیمای مرکز خلیج فارس اظهار کرد: در شبانه روز اخیر متأسفانه 3 نفر از جمله دو مرد 54 و 67 ساله و یک زن 62 ساله در بندرعباس در اثر ابتلای به کرونا در هرمزگان جان خود را از دست دادند که شمار کل موارد فوتی را به 1013 نفر رساند.

وی افزود: با افزایش 27 مورد بستری جدید، شمار کل بستری‌ها به 121 نفر رسید که 31 نفر از آنان در آی‌سی‌یو قرار دارند و حال 6 نفر وخیم است.

سخنگوی دانشگاه علوم‌پزشکی هرمزگان همچنین خاطرنشان کرد: دادستان بندرخمیر برای ۳ تازه داماد این شهرستان که بدون توجه به ممنوعیت‌های کرونایی اقدام به برگزاری مراسم عروسی کرده‌ بودند، بنابر ماده ۶۶۸ قانون مجازات اسلامی یک سال حبس صادر کرده است. این سه تازه داماد البته بنا بر حکم صادر شده می‌توانند بجای زندان در فعالیت‌های آموزشی و شرکت در برنامه‌های مقابله با کرونا و همکاری با پرستاران استفاده کنند.

به گفته نوروزیان، عمده دلیل شیوع دور جدید کرونا در کشور و استان، شرکت مردم در مراسمات عروسی است.

مطالب مشابه