دانلود بازی Shattered Tale of the Forgotten King برای کامپیوتر

دانلود بازی Shattered Tale of the Forgotten King برای کامپیوتر


منبع: دانلود ها

78

1399/12/2

03:26


بازی Shattered Tale of the Forgotten King جهانی را به ما نشان می‌دهد که در قرن‌های گذشته از بین رفته بود و ناپدید شدن پادشاه به‌عنوان آخرین تیر بر پیکره آن محسوب می‌شود. شما در این سرزمین رها شده سرگردان هستید و باید بتوانید قطعاتی از واقعیت را کم کم پیدا کرده و نبردهایی مبتنی بر مهارت را طی کنید. بسترهای نبردهای مبتکرانه در بازی فراهم شده است و می‌توانید تجربه‌ای عجیب و نوین داشته باشید. بازماندگان را باید پیدا کرده و بتوانید به کمک حضور آن‌ها در این جهان به مصاف نبردهای حماسی بروید.

اکتشافات تاثیر زیادی در روند بازی دارند و شما داستان‌های ناگفته بسیاری را در آن خواهید شنید. دنیای هیپنوس در این اثر دارای رازهای بسیاری است و برخی از شخصیت‌هایی را خواهید دید که برای کمک به شما آمده‌اند. شما باید راهی را روشن کنید که بقیه بازماندگان نیز بتوانند در آن حرکت کنند. شما در واقعیت به‌دنبال ماجراجویی‌هایی هستید که در این دنیای از هم پاشیده روایت می‌شوند.

Shattered Tale of the Forgotten King PC-CODEX

دانلود-بازی-Shattered

در بازی Shattered Tale of the Forgotten King باید خودتان را از سرگردانی نجات داده و داستان فراموش شده پادشاه را دنبال کنید. بازی در سبک اکشن و ماجراجویانه دنبال می‌شود و مبارزاتی را می‌بینیم که در دقت بالا و ساخت و ساز سیستم دو و نیم بعدی دنبال خواهد شد. از بهترین ویژگی‌های بازی می‌توانیم به دنیای جدیدی اشاره کنیم که با حرکت به سمت ماجراجویی، آن را خواهید دید. بازی سبک گرافیکی هنری و بسیار جذابی دارد و طراحی زیبای آن، دقیقا هم راستا با داستان حیرت انگیز آن است. شما دشمنانی را در بازی خواهید دید که هرکدام سبک نبرد خاصی دارند و حرکاتشان در آینده قابل پیش بینی خواهد بود. شما باید از طلسم‌های خود استفاده کرده و نبردهای بی وقفه‌ای را تجربه کنید که کم کم سرعت بیشتری به خود می‌گیرند. بازی با برنامه‌ریزی خاصی دنبال می‌شود. داستان آن متعلق به همه‌ی بازماندگان است و شما باید یاد بگیرید که نباید به همه کس اعتماد کنید.

info

The world as it was is gone, lost with the disappearance of the King. As a Wanderer of these forsaken lands, it is up to you to piece together the fragments of reality and retrace the fall of civilisation through skill based combat, innovative open-world platforming and the testimonies of survivors… some more trustworthy than others.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8.1 64bit, Windows 10 64bit

Processor: IntelCore i3-2100

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce GTX 970

Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64bit

Processor: IntelCore i5-7600

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB

Storage: 15 GB available space

Additional Notes: Controller recommended

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.


مطالب مشابه