تولید عجیب سوسیس از مدفوع نوزادان!! + عکس

منبع: سیمرغ

54

1399/12/2

09:37


تولید عجیب سوسیس از مدفوع نوزادان!! + عکس

محققان اسپانیایی سوسیس هایی از مدفوع نوزاد تولید نموده اند

سوسیس ساخته شده از مدفوع نوزاد

این بشر دو پا دست به هر ترفندی می زند تا راههای درمانی مختلف را امتحان نماید. از نوشیدن ادرار گرفته تا سوسیس هایی ساخته شده از مدفوع بچه!اما ایا چنین چیزی ممکن است؟

محققان اسپانیایی سوسیس هایی از مدفوع نوزاد تولید نموده اند. انها بر این باورند مدفوع نوزاد سرشار از باکتریهای غنی شده ای است که در سلامتی روده انسان موثر است.

از تولید سوسیس های فلفلی گرفته تا سوسیس های خشک شده از گوشت خوک یا گاو همگی از تخمیر باکتریهای مدفوع بچه تولید می شوند.باکتریهای یا به صورت طبیعی به گوشت خام افزوده می گردد یا در کارخانه با گوشت مخلوط می گردد.

تحقیقات نشان می دهد باکتریهای موجود در روده نقش بسزایی در سلامتی انسان دارند.هر گونه تغییر در این باکتریها منجر به بروز سرطان،دیابت و بیماریهای التهابی روده می گردد.اخیرا محققان دانشگاه انستیتوی باک در کالیفرنیا دریافتند تعادل در باکتریهای موجود در روده به افزایش سن فرد منجر می گردد.و کسانی که عمر دراز دارند از تعادل باکتری در روده برخوردار می باشند.

انها همچنین می گویند پروبیوتیک ها نقش بسزایی در هضم غذا در معده دارند.باکتریها موجود در روده همچنین در سلامت روانی و ذهنی و رفتاری فرد تاثیر مثبت دارند.

عکس  سوسیس

0.016279001393140940_parsnaz_ir.jpgگردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: parsnaz.com

مطالب مشابه