ساخت سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی و بی استفاده

ساخت سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی و بی استفاده


منبع: آرگا

437

1399/12/2

10:07


ایده های خلاقانه و بسیار جالب برای تزیین سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی و ارزان را در این مطلب مشاهده نموده و از این مدل های زیبای چیدمان سفره هفت سین برای سال جدید الگوبرداری نمایید.

روش های متنوعی برای تزیین سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی و به درد نخور وجود دارد که هر یک منجر به خلق هفت سین ارزان قیمت و زیبایی می شود که نشان دهنده هنر و خلاقیت شما نیز می باشد. از این رو آشنایی با مدل های تزیین هفت سین با وسایل بی مصرف و ساده و مشاهده تزیینات هر یک، می تواند راهنمای موثری برای داشتن بهترین و ارزانترین سفره هفت سین باشد. در این مطلب قصد داریم به معرفی هفت سین های زیبای تهیه شده از وسایل ساده و بی استفاده بپردازیم که امیدواریم مورد توجه شما دوستان قرار بگیرند.

تزیین سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی و ساده :

هدف از ساخت و تزیین سفره هفت سین با وسایل به درد نخور و بی استفاده، به کارگیری خلاقیت و ابتکار در خلق وسایل جدید می باشد. شما از هر آنچه که در دسترس دارید و یا از وسایلی که دیگر نیازی به آنها ندارید می توانید برای ساخت سفره هفت سین استفاده کنید، تنها کافی است ایده ایی جالب در این زمینه داشته باشید. در ادامه نمونه های زیبایی از انواع هفت سین با وسایل بی مصرف و ساده را مشاهده می فرمایید که هر یک از این مدل ها می توانند الگوی مناسبی برای شما باشند.

سفره هفت سین با مواد دور ریختنی

ساخت هفت سین با وسایل دور ریختنی و بسیار ساده

سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی

هفت سین خلاقانه و بسیار زیبا با تورهای اضافه

ساخت هفت سین با گونی

مدل تزیین هفت سین با گونی و کنف های دور ریختنی

ساخت هفت سین خلاقانه

تزیین سفره هفت سین ۹۶ با وسایل ساده و بی مصرف

هفت سین های خلاقانه و جالب

ساخت ظروف هفت سین با قاشق یکبار مصرف

سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی و ساده

ایده جالب برای ساخت هفت سین با وسایل بی استفاده

آموزش ساخت هفت سین خلاقانه

مدل هفت سین ارزان و ساده با وسایل دور ریختنی

ساخت سفره هفت سین خلاقانه

چیدمان سفره هفت سین با وسایل ساده و معمولی

ساخت هفت سین با قاشق یکبار مصرف

تزیین جالب و خلاقانه هفت سین با ظروف یکبار مصرف

تکه های چوب را می توان از جمله وسایل دور ریختنی دانست که برای تزیین سفره  هفت سین مورد استفاده قرار می گیرند، شما به راحتی می توانید برش های چوب، تکه های چوب درختان و… را برای ساخت هفت سین مورد استفاده قرار دهید. تصاویر زیر روش های خلاقانه و جالبی را برای ساخت انواع هفت سین با چوب نشان می دهند که می توانید از آنها ایده بگیرید.

ساخت هفت سین با چوب

ساخت ظروف هفت سین با چوب های بی استفاده

مدل سفره هفت سین دست ساز

تزیین هفت سین روی تکه چوب درخت

هفت سین روی کنده درخت

مدل هفت سین روی کنده درخت با ایده های جدید

هفت سین با مواد دور ریختنی

تزیین هفت سین جدید و زیبا با وسایل ساده

هفت سین های زیبا و خلاقانه

هفت سین خلاقانه و زیبا با تکه چوب های بی استفاده

ساخت هفت سین خلاقانه با وسایل ساده

تزیینات سفره هفت سین با ایده های جدید و ساده

برای درست کردن هفت سین و تزیینات زیبا برای آن با استفاده از وسایل دورریختنی لازم است کمی خلاقیت و ایده پردازی داشته باشید، ایده جذابی برای درست کردن هفت سین های شکیل و زیبا در منزل وجود دارد که با داشتن کمی ذوق و خلاقیت می توانید اقدام به ساختن آنها کنید، همچنین در صورتی که از خود ایده ای در این زمینه ندارید، می توانید از مدلهای به اشتراک گذاشته در این بخش الهام بگیرید و بهترین و خلاقانه ترین تزیینات را برای سفره هفت سین خود داشته باشید.

تزیینات هفت سین با وسایل دورریز

ایده ساخت ظروف و جام های هفت سین با استفاده از وسایل دورریز و بازیافتی و همچنین به کار بردن تزیینات زیبا و جالب برای آن پیشنهاد جذابی برای دیزاین هفت سین در منزل و با خلاقیت های ساده می باشد که علاوه بر جذابیت این کار در هزینه هایتان نیز صرفه جویی خواهد شد؛ ساخت جام های هفت سین با ظروف یکبار مصرف، بطری های پلاستیکی و … نمونه هایی از این نوع تزیینات زیبا هستند که با کمی دقت در تصاویر می توانید به راحتی ایده ساختن آنها را بدست آورید و الگو بگیرید، از این رو در اینجا تصاویر متنوع و جدیدتری از مدل سفره هفت سین ساده با وسایل دورریختنی گلچین کرده ایم که امیدواریم مورد توجهتان قرار گیرند.

تصاویری از هفت سین با وسایل دورریز

مدلی از هفت سین با وسایل دورریز

تزیینات هفت سین با وسایل دورریز

عکسهای هفت سین با وسایل دورریز

تزئینی از هفت سین با وسایل دورریز

خلاقیت هفت سین با وسایل دورریز

دیزاین هفت سین با وسایل دورریختنی

 

 

 

هفت سین خلاقانه با وسایل دورریختنی

سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی و جالب

هفت سین جالب با وسایل دورریختنی

هفت سین زیبا با وسایل دورریختنی

هفت سین با وسایل دورریز

هفت سین با وسایل دورریختنی

خلاقیت سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی

آنچه که ملاحظه نمودید تنها بخشی از ایده های جالب و جدید برای ساخت سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی و ساده محسوب می گردد که در صورت تمایل می توانید هر یک از این مدل ها را انتخاب نموده و هفت سین سال جدید را با این روش ها درست کنید. همچنین می توانید در بخش سفره هفت سین از دیگر طرح ها و مدل های جدید و زیبا دیدن نموده و از متنوع ترین سفره های هفت سین الگوبرداری نمایید.

مطالب مشابه