تصادف اتوبوس حامل ورزشکاران معلول با تریلر

22

1399/12/2

15:10


مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی سبزوار گفت: تصادف اتوبوس حامل ورزشکاران معلول با تریلر در محور سبزوار به مشهد 17 مصدوم برجای گذاشت.

تصادف اتوبوس حامل ورزشکاران معلول با تریلر

به گزارش بهداشت نیوز، دکترعباس کافی با بیان اینکه این حادثه در بامداد  امروزدوم اسفندماه در کمربندی جنوبی سبزوار به مشهد رخ داد در گفتگو با وبدا اظهار کرد: به دنبال این حادثه تیم فرماندهی بحران و محل حادثه حصور و پس از ارزیابی و تریاژ اولیه، پنج دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ۱۵ مصدوم این حادثه پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به مرکز آموزشی درمانی امداد شهید بهشتی سبزوار انتقال ودو مصدوم در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شدند.

دکتر کافی با بیان اینکه 12 مصدوم این حادثه از بیمارستان ترخیص شده اند، گفت: هم اکنون 3 مصدوم تصادف اتوبوس حامل ورزشکاران معلول با تریلر در بخش های مغز و اعصاب و مراقبت های ویژه مرکز آموزشی درمانی امداد تحت درمان قرار دارند.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی سبزوار با اشاره به اخذ تست کرونا از مصدومین این حادثه دربیمارستان ،بیان داشت:مسافران سانحه بامداد امروز اتوبوس در جاده سبزوار ورزشکاران تیم بسکتبال با ویلچر مشهد بوده‌اند که به تهران می رفتند.

 

 

مطالب مشابه