نحوه ورود به سامانه آموزشیار (edu.iau.ac.ir) دانشگاه آزاد

منبع: دلگرم

105

1399/12/2

16:03


نحوه ورود به سامانه آموزشیار (edu.iau.ac.ir) دانشگاه آزاد

نحوه ورود به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد

کلیه دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه آزاد برای انجام مواردی مانند انتخاب واحد ترمی ، مشاهده برنامه درسی ، پرداخت شهریه و .. باید به سایت آموزشیار دانشگاه آزاد به نشانی edu.iau.ac.ir مراجعه کنند .

ورود به آموزشیار

برای ورود به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد روی لینک زیر کلیک کنید .

ورود به سامانه آموزشیار

دانشجویان دانشگاه آزاد پیش از این امور دانشگاهی و درسی خود را از طریق سامانه سیدا دانشگاه محل تحصیل خود انجام می داند . هم چنین علاوه بر امور دانشجوی امتحانات غیر حضوری این دانشگاه نیز از طریق این سامانه برگزار می شود

چگونه وارد سایت آموزشیار دانشگاه آزاد شویم ؟

  1. ورود به سایت آموزشیار دانشگاه آزاد به نشانی edu.iau.ac.ir
  2. انتخاب نوع کاربری ( دانشجو / استاد / کارمند دانشگاه )
  3. مطالعه و تایید قوانین و مقررات سامانه
  4. ورود به سامانه با استفاده از نام کاربری و شماره دانشجویی سامانه آموزشیار
  5. انتخاب گزینه مورد نظر از منوی موجود در سامانه

امکانات سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد

امور درسی و دانشگاهی دانشجویان از جمله انتخاب واحد دانشگاه آزاد ، ارزشیابی اساتید ، پرداخت شهریه ، اطلاع از زمان برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد و ... به صورت الکترونیکی انجام می شود . پیش از این هر یک از واحد های دانشگاه آزاد ، امور دانشجویی را از طریق سامانه سیدا واحد انجام می دادند .

پیش از این نیز اشاره شد در کنار سامانه دانشجویار ، سامانه " آموزشیار دانشگاه آزاد " به منظور یکسان سازی فرآیند های تحصیلی و درسی دانشجویان راه اندازی شده است . دانشجویان مقاطع مختلف هر یک از واحد های سراسر کشور دانشگاه آزاد ، برای انجام امور خود موظف هستند وارد این سامانه شده و مراحل لازم را طی کنند .

در ادامه امکانات و کاربرد های سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد را ارائه شده است . خاطر نشان می شود با توجه به اینکه سامانه amozeshyar جدیدا راه اندازی شده ، ممکن است به مرور امکانات ارائه شده در آن بیشتر شود که به محض اضافه شدن هر گونه خدمات در این مقاله اطلاع رسانی می شود .


مطالب مشابه