رنگ کردن مو با آبلیمو با سه روش متفاوت

رنگ کردن مو با آبلیمو با سه روش متفاوت


منبع: آرگا

99

1399/12/2

23:07


در این مطلب آموزش های رنگ کردن مو با آبلیمو را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که امیدواریم این مطلب مورد توجه تان قرار بگیرد.

اگر موهایی تیره دارید بهتر است از رنگ کردن مو با آبلیمو خودداری نمایید زیرا در بیشتر مواقع آبلیمو باعث ایجاد سایه های تیره در مو می شود. از آبلیمو می توانید برای رنگ زدن موهای بلوند تیره یا بلوند روشن استفاده نمایید همچنین آبلیمو برجستگی های طلایی را روی موها با رنگ قرمز ایجاد می کند.

روش های رنگ کردن مو با آبلیمو

رنگ زدن مو به کمک آبلیمو یک روش طبیعی می باشد و با توجه به اینکه آبلیمو رنگ موی طبیعی اسیدی است نباید بیشتر از ۴ بار در ماه از آن استفاده نمایید و بهتر است بعد از ۴ بار استفاده کردن از محلول آبلیمو به مدت چند هفته به موهایتان استراحت بدهید سپس مجددا از این رنگ مو طبیعی و خانگی استفاده نمایید.

 رنگ کردن مو با آبلیمو

آموزش رنگ زدن مو با آبلیمو

۱.لیموی تازه را به دو قسمت تقسیم نمایید سپس آب آن را بگیرید و آبلیموی تازه را درون ظرفی مناسب بریزید و به اندازه نیمی از آبلیمو ، آب جوشیده سرد را به محلول بیفزایید.

۲. برای جلوگیری از وز شدن موها می توانید مقداری آب پرتقال یا نرم کننده به آبلیمو بیفزایید.

رنگ زدن موها به کمک آبلیمو

۳. محلول آبلیمو را درون اسپری بریزید و اگر تمایل دارید موهایتان روشن شود آبلیمو را روی همه قسمت های موهایتان بپاشید و اگر تمایل دارید قسمتی از موهایتان هایلایت بگیرد می توانید آبلیمو را روی آن قسمت ها اسپری نمایید همچنین می توانید پنبه ای را به محلول آبلیمو آغشته نمایید و به موهایتان بزنید.

۴. بعد از اینکه آبلیمو را روی موهای خود زدید به مدت یک ساعت زیر نور آفتاب بنشینید.

۵. بعد از گذشت ۶۰ دقیقه موهایتان را بشویید و نرم کننده استفاده نمایید.

رنگ کردن مو با آبلیمو طبیعی

آموزش رنگ زدن مو با آبلیموی تازه و بابونه

۱.اگر تمایل دارید موهایتان قهوه ای روشن یا بلوند شود می توانید دو عدد چای کیسه ای را درون یک فنجان آب جوش قرار بدهید و اجازه دهید تا بابونه دم بکشد سپس به چای بابونه آبلیمو بیفزایید و محلول را روی موهای خود اسپری نمایید.

۲. در صورت تمایل می توانید یک قاشق چایخوری به محلول بابونه بیفزایید و آن را روی موهایتان اسپری نمایید. توجه داشته باشید که دارچین تاثیر روشن کنندگی آبلیمو را افزایش می دهد.

آموزش رنگ زدن موها به کمک آبلیمو

آموزش رنگ زدن مو با عسل و آبلیمو

۱.عسل روشن کننده طبیعی می باشد و باعث تقویت موی سر می شود بنابراین شما می توانید مقداری دارچین و عسل و آبلیمو را با یکدیگر ترکیب نمایید و برای رنگ زدن موهای خود از آن استفاده نمایید.

رنگ مو با آبلیمو طبیعی

نکاتی برای رنگ زدن مو با آبلیمو

۱.توجه داشته باشید که نباید از آبلیموی صنعتی استفاده کنید.

۲. برای اینکه آبلیمو روی موها اثر بیشتری داشته باشد بهتر است موهایتان را نشویید.

۳. توجه داشته باشید که میزان استفاده از آبلیمو به اندازه قد موهای شما بستگی دارد.

۴. آبلیمو روشن کننده طبیعی برای موها می باشد و شما می توانید به کمک آن تغییرات مثبتی را در رنگ موهای خود ایجاد نمایید.

آبلیمو برای روشن کردن موی سر

در این مطلب با آموزش رنگ زدن موها به کمک آبلیموی تازه و طبیعی در خدمت شما عزیزان بودیم که امیدواریم با توجه به روش های ذکر شده بتوانید موهای خود را به راحتی رنگ بزنید.

مطالب مشابه