بیوگرافی مهدی توتونچی : زندگینامه کامل همسر مبینا نصیری

بیوگرافی مهدی توتونچی : زندگینامه کامل همسر مبینا نصیری


منبع: دلگرم

4

1399/12/5

15:02


بیوگرافی مهدی توتونچی : زندگینامه کامل همسر مبینا نصیری

بیوگرافی مهدی توتونچی

  • نام و نام خانوادگی: مهدی توتونچی
  • تاریخ تولد: 14 تیر 1358
  • شغل: مجری و فوتبالیست
  • تحصیلات: لیسانس

بیوگرافی مهدی توتونچی

مهدی توتونچی کیست ؟

مهدی توتونچی مجری ورزشی تلویزیون، متولد ۱۴ تیر ۱۳۵۸ در تهران، دارای لیسانس کامپیوتر و مدرک مربیگری فوتبال B آسیا و سابقه بازی در باشگاه فوتبال الشعب امارات است.

او در سال ۱۳۸۵ فعالیت های رسانه ای خودرا در مطبوعات ورزشی شروع کرد و در سال ۸۸ در شبکه ۳ به عنوان کارشناس رسانه حضور یافت و از ابتدای تاسیس شبکه ورزش در سال ۱۳۹۱ به عنوان مجری برنامه های مختلف به خصوص فوتبال همکاری دارد.

زندگینامه مهدی توتونچی

زندگینامه مهدی توتونچی

مجری ورزشی متولد 1358 و دارای مدرک کارشناسی در رشته نرم ‏‎افزار کامپیوتر و یکی از نویسندگان سایت 1ورزش است که چند سالی است در شبکه های مختلف ورزشی در برنامه های مختلف ورزشی مشغول به فعالیت می باشند.

حواشی و جنجال های زیادی برای مجری ورزشی پیش آمده که یکی از آن ها اعلام خبر فوت احسان علیخانی روی آنتن زنده بود که حسابی جنجال به پا کرد. مجری جنجالی همسر اولش نیلوفر اردلان را ممنوع الخروج کرد تا در مسابقات جهانی فوتسال حضور پیدا نکند.

زندگی شخصی مهدی توتونچی

بیوگرافی مهدی توتونچی مجری شبکه ورزش

تحصیلات مهدی توتونچی

در بیوگرافی مهدی توتونچی این نکته قابل ذکر است که او فارغ التحصیل رشته کامپیوتر می باشد و مدرک خود را در مقطع لیسانس اخذ کرده است او همچنین مدرک مربیگری فوتبال B آسیا را دارد و تاکنون سابقه بازی در باشگاه فوتبال را نیز در کارنامه خود داشته است او در تیم «الشعب امارات» بازی کرده است.

بیوگرافی مهدی توتونچی و همسرش

آغاز فعالیت حرفه‌ ای مهدی توتونچی

مهدی توتونچی فعالیت حرفه‌ ای خود در حوزه رسانه را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده است و در ابتدا در حوزه مطبوعات ورزشی فعالیت می کرد و در آن حوزه نیز بسیار خوب فعالیت داشت و پس از آن در سال ۱۳۸۸ و به عنوان کارشناس ورزشی در تلویزیون حضور پیدا کرد.

اولین تجربه او در شبکه سه رقم خورد و پس از آن سال ۱۳۹۱ زمانی که شبکه ورزش تاسیس شد به این شبکه پیوست و در برنامه‌های مختلفی به عنوان کارشناس و مجری حضور داشت.

بیوگرافی و عکس های مهدی توتونچی

ازدواج و همسر اول مهدی توتونچی

همسر اول مهدی توتونچی نیلوفر اردلان است. او در سال ۸۶ با نیلوفر اردلان بازیکن تیم ملی فوتبال زنان ازدواج کرد که ثمره این زندگی تنها یک فرزند پسر بنام رادان می باشد که مانند پدر و مادرش در رشته فوتبال فعالیت دارد و بطور حرفه ای فوتبال بازی می کند.

زندگینامه مهدی توتونچی و همسرش

زندگی شخصی مهدی توتونچی

بیوگرافی نیلوفر اردلان همسر اول مهدی توتونچی

نیلوفر اردلان همسر اول مهدی توتونچی متولد ۸ خرداد ۱۳۶۴ بازیکن فوتسال اهل ایران و کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران است. او خانم گل دو دوره اول بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی شده‌ است. اردلان هافبک چپ و کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران است.

او در سال 1386 با مهدی توتونچی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک پسر است. اما زندگی آن ها تداوم نیافت و در نهایت به طلاق منجر شد.

بیوگرافی و عکس مهدی توتونچی

ماجرای ممنوع الخروج کردن نیلوفر اردلان توسط مهدی توتونچی

در سال ۹۴ خبر جنجالی مخالفت توتونچی با اعزام همسرش نیلوفر اردلان فوتبالیست تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۵ در رسانه های رسمی کشور منتشر شد که در آن زمان حسابی سر و صدا کرد.

در نهایت تیم ملی زنان با نداشتن کاپیتان خود توانست قهرمان شود، با این حال خانم اردلان با اجازه دادستانی توانست در مسابقات آتی مجوز خروج از کشور بگیرد.

بیوگرافی مهدی توتونچی

ازدواج و همسر دوم مهدی توتونچی

همسر دوم مهدی توتونچی مبینا نصیری است. او بعد از جدایی از همسر اولش در ۳۰ بهمن ۹۹ با مبینا نصیری مجری تلویزیون ازدواج کرد و تصاویری با لباس دامادی در کنار همسر دومش منتشر کرد. مبینا نصیری درمورد ازدواجش نوشت:

پیوند جاودانه ى مهرى ست در نهان
پیوند جاودانه ما ناگسسته باد
تا آخرین دم از نفس واپسین من
این عهد
بسته باد

عکس های مهدی توتونچی

بیوگرافی مهدی توتونچی و همسرش

بیوگرافی مبینا نصیری همسر دوم مهدی توتونچی

خانم مبینا نصیری یکی از مجری های معروف تلویزیون ایران می باشد که متولد سال ۶۸ است و مجری برنامه پربیننده شوتبال می باشد. او فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی می باشد.

پدرش جانباز دفاع مقدس است و یک خواهر به نام مونا و یک برادر به نام سجاد دارد و خودش نیز میگوید با توان و استعدادم وارد سازمان شدم و پارتی نداشتم.

از سال 1388 بطور رسمی وارد صدا و سیما شده و تاکنون در برنامه های مهمی و پر بیننده ای چون برنامهٔ صبح بخیر ایران و و برنامه خانواده اجرای زنده داشته و همچنین اجرای مسابقه شوتبال در شبکه نسیم در کنار حامد آهنگی را در کارنامه خود دارد.

بیوگرافی مهدی توتونچی و همسرش

پیج اینستاگرام مهدی توتونچی

http://bia2safa.net/goto/web/url/2299090

اینستاگرام مهدی توتونچی

گالری تصاویر مهدی توتونچی

مهدی توتونچی

بیوگرافی مهدی توتونچی

مهدی توتونچی کیست

زندگینامه مهدی توتونچی

بیوگرافی مهدی توتونچی و مبینا نصیری

بیوگرافی و عکس های مهدی توتونچی

بیوگرافی مهدی توتونچی و نیلوفر اردلان

مهدی توتونچی کیست

اینستاگرام مهدی توتونچی

عکس های مهدی توتونچی

عکس های مهدی توتونچی و همسرش

بیوگرافی مهدی توتونچی مجری


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو