مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی برگزار می‌کند | کارگاه آموزشی شناخت ریتم با حضور فرهاد بادپا

12

1399/12/5

18:37


کارگاه آموزشی «شناخت ریتم» با حضور فرهاد بادپا پنجشنبه 14 اسفند در مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی به صورت مجازی و رایگان برگزار می‌شود.

مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی برگزار می‌کند | کارگاه آموزشی شناخت ریتم با حضور فرهاد بادپا

به گزارش هنرآنلاین ، در این کارگاه آموزشی که به شناخت ریتم و ریتم‌خوانی قطعات موسیقی به زبان ساده می پردازد؛ هنرجویان با مفاهیمی چون آشنایی با فواصل زمانی نت‌ها، کشش‌های زمانی، آشنایی با ترکیبات ریتمیک، انواع میزان‌ها،  آشنایی با احساسات ریتمیک، آنالیز وزن قطعات موسیقی و آموزش دیکته ریتم آشنا خواهند شد. هنرجویان سازهای مختلف و رشته‌های آوازی می‌توانند در این کارگاه حضور یابند.

فرهاد بادپا موسیقی را به صورت حرفه‌ای از سال 67 با ساز تمبک آغاز کرد؛ سپس دوره‌های دف‌نوازی، ریتم‌شناسی و همنوازی را نزد استادان برجسته فراگرفت. وی در سال‌های گذشته با همکاری بنیاد رودکی همواره به صورت دوره‌ای در حال آموزش و برگزاری کارگاه‌های یکروزه دف، تنبک و شناخت ریتم به علاقه‌مندان بوده است.

کارگاه آموزشی شناخت ریتم پنجشنبه 14 اسفند ساعت 14 در مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی به صورت مجازی و رایگان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند با شماره‌های 66743358-66743359-66743361 تماس بگیرند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو