بهترین رستوران های فشم، چه ویژگی‌هایی باید داشته باشند؟

منبع: نی نی بان

5

1399/12/6

08:10


بنابراین تصمیم گیری در مورد محل شام ممکن است دقیقاً به عنوان یکی از مهمترین گزینه های بشریت واجد شرایط نباشد ، اما این بدان معنا نیست که شما باید در نزدیکترین سطل آشپزی غذا هم خوک بزنید. به هر حال غذا صرفاً یک ضرورت فیزیولوژیکی نیست. همچنین اتفاقاً یکی از بزرگترین لذتهای زندگی است و باید از آن به بهترین شکل ممکن کاملاً لذت برد. بنابراین ، فقط مناسب است که انتخاب رستوران به درستی مورد توجه قرار گیرد.

بیایید با اصول کار شروع کنیم. یکی از مهمترین معیارها در انتخاب مکان غذاخوری تمیزی است. قبل از اینکه حتی با درجه بندی ستاره اذیت شوید ، یک رستوران باید حداقل شرایط بهداشتی را داشته باشد. شما نمی خواهید هنگام ناهار خوردن نگران اختلالات روده باشید ، نه؟ مراقب پروازهای مگس در اطراف ، میزهای نامرتب ، بوی بد و یا مواد غذایی ریخته شده روی زمین باشید. دستشویی کثیف نشانه بسیار بدی است. اگر یک رستوران در مناطقی که می توانید تمیز به نظر نرسد ، پس شرایط بهداشتی را در مناطقی که نمی توانید ببینید ، مانند آشپزخانه تصور کنید.

بهترین رستوران فشم صبحانه،
بهترین رستوران فشم با موزیک زنده، بهترین رستوران جاده فشم، بهترین رستوران فشم کنار رودخانه

شاخص دیگر کیفیت تأسیسات ناهار خوری تعداد مشتریان آن است. رستوران هایی که به طور مداوم از صرف غذا پذیرایی می کنند ، احتمالاً غذای خوب و خدمات عالی را ارائه می دهند. همچنین ممکن است از دوستان خود توصیه بخواهید. همچنین برای نظر حرفه ای تر ، مشاوره با نظرات رستوران مفید است. به خاطر داشته باشید که نظر محترمانه دوستان و منتقدان غذا در روزنامه محلی شما بر اساس کام خودشان است و ممکن است با سلیقه منحصر به فرد شما موافق نباشد.

اگر به طور اتفاقی شامی که قصد دارید یک قرار عاشقانه یا یک جلسه مهم کاری باشد ، ارزش انجام یک کار شناسایی خود از رستوران را دارد. با متصدی بار یا maître d 'دوست شوید. فهرست و لیست شراب را بررسی کنید. نور ، میزان سر و صدا و طراحی داخلی را یادداشت کنید. و حتماً قبل از عزیمت سریع به سرویس بهداشتی سفر کنید. البته همیشه نمی توان از هر رستورانی که می خواهید در آن غذا بخورید یک بازرسی شخصی پیشرفته انجام دهید اما قطعاً اطمینان به یک وعده غذایی عالی باعث افزایش آن می شود.

این روزها ، بیشتر رستوران ها ، به ویژه رستوران های شیک ، از قبل وب سایت های خود را حفظ می کنند. این سایت ها معمولاً از منو ، ویژه های خانه ، انتخاب شراب ، خدمات اضافی و حتی برخی از آنها به صورت آنلاین رزرو می کنند. همچنین سایتهایی وجود دارند که شامل لیستهای جامع و بررسی مکانهای غذاخوری در یک شهر یا جامعه خاص هستند. با داشتن منابع فراوان در مورد رستوران ها در اینترنت ، بدون اینکه قدم از خانه بیرون بگذارید ، می توانید غذاخوری های منطقه خود را بررسی کنید.

سرانجام ، انتخاب یک مکان ناهار خوری در نهایت به نوع تجربه ناهار خوری شما بستگی دارد. آیا هدف شما یک ماجراجویی غذایی است یا یک شام آشنا و راحت تر را ترجیح می دهید؟ آیا می خواهید یک غذای خاص را بچشید؟ یا یک تخصص خاص شاید؟ ترجیحات خاص شما و همچنین همراهان / اعضای ناهار خوری شما البته در تصمیم گیری مهم برای انتخاب مکان غذا بسیار ارزشمند است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو