تمجید نامزد سابق جنیفر لوپز از زیبایی خانم سلبریتی

منبع: ایران آرت

5

1400/1/18

17:01


ایران آرت: بن افلک، بازیگر سرشناس هالیوودی در مصاحبه جدیدش درباره فتوشات‌های جدید نامزد سابق خود، یعنی جنیفر لوپز صحبت کرد.

افلک درمورد فتوشات‌های جدید جنیفر لوپز برای مجله In Style گفته است: "در زمان نامزدی‌مان، جنیفر روز به روز متعهدتر از قبل کارهایش را انجام می‌داد. او راه مشخصی را برای رسیدن به اهدافش چیده بود و هر روز تلاشش را دو برابر می‌کرد. او تا به امروز، سخت‌کوش‌ترین کسی است که دیده‌ام. جنیفر استعداد بالایی دارد و برای موفقیت خودش بسیار سخت کار کرده است. من خیلی برای او خوشحالم، زیرا به نظر می‌رسد بالاخره اعتبار شایسته خود را به دست آورده است".

بن افلک در ادامه افزوده است: "من یک سوال از او دارم: جنیفر، چشمه‌ جوانی را کجا نگهداری می‌کنی؟ چرا به نظر می‌رسد هنوز هم جنیفر سال ۲۰۰۳ هستی و در حالی که من در بهترین حالت، انگار ۴۰ سال دارم!"

به نقل از سیگاتک جنیفر لوپز و بن افلک قرار بود در سپتامبر سال ۲۰۰۳ میلادی با هم ازدواج کنند و تمام کارهای خود را برای مراسم عروسی انجام داده بودند.

اما تنها چند ساعت به مراسم باقی مانده بود که این ازدواج بهم خورد! بعدها معلوم شد دلیل بر هم خوردن این ازدواج، خیانت بن افلک به جنیفر لوپز بوده است!

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو