کشف ۳ میلیاردی کالای قاچاق

منبع: برترین ها

4

1400/1/20

11:08


رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در شرق تهران خبر داد.

خبرگزاری ایلنا: رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در شرق تهران خبر داد.
 
سرهنگ "علی ولی پور گودرزی" بیان داشت: شانزدهم فرودین ماه در پی دریافت گزارشی کارآگاهان  از دپو و جمع آوری مقادیر  فراوانی کالای قاچاق در ساختمان مسکونی در شرق تهران قرار گرفتند.
 
وی عنوان کرد: تیمی از کارآگاهان به نشانی اعلامی  اعزام و  مشاهده کردند که محموله ای از  کالاها  در محل تخلیه و فردی در حال جابجایی و انتقال این اموال به داخل ساختمان است. 
 
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ابراز داشت: در تحقیقات پلیسی  مشخص شد که مالک ساختمانی محل سکونتش را تبدیل به انبار کالا کرده است، ادامه داد: با هماهنگی های قضائی از محل بازدید و مقادیری کالا از پوشاگ، کفشف مواد غذایی کشف شد.
 
این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در بررسی های اولیه اظهار داشت که در یکی از کشورهای همجوار سکونت دارد و به دفعات مختلف این کالا را به داخل کشور انتقال داده است.
 
وی ادامه داد: در بررسی های بیشتر  ۵۳۶ ثوب البسه ، ۶۹ عدد کیف، ۱۴۱ جفت کفش، ۶۸۹ عدد لوازم آرایشی و بهداشتی ، ۴ عدد روتختی ، ۲۰ بسته پودر خوراکی ، ۶۰ بسته آدامس ، ۴۱ عدد لوازم آشپزخانه کشف شد.
 
سرهنگ گودرزی با اشاره به اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شد، افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را  ۳ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو