دانلود بازی Cloudpunk v1.01 برای PS4 – نسخه هک‌شده UNLiMiTED

دانلود بازی Cloudpunk v1.01 برای PS4 – نسخه هک‌شده UNLiMiTED


منبع: دانلود ها

9

1400/1/29

00:27


اگر در یک دنیای Cyberpunk زندگی میکردید و شغل شما رساندن بسته به دست افراد مختلف بود، این تجربه را چگونه تصور می‌کنید؟ این سوالی است که میتوان جواب آن را در بازی Cloudpunk تجربه کرد. بازی در سبک Adventure (ماجراجویی) که در آینده و دنیایی Cyberpunk جریان دارد روایت می‌شود. کاراکتر بازی با نام Rania به عنوان یک مسئول حمل و نقل به تازگی کار خود را در شرکت Cloudpunk شروع کرده و باید بسته ها و سفارش های مختلف را در شهر Nivalus را با استفاده از Hover (وسایل پرنده داخل شهر) به دست مشتریان برساند.

تمام مبنای بازی Cloudpunk بر این اساس جریان دارد. اما لایه های داستانی و کارکترها و دیالوگ های آنها مواردی هستند که عمق بازی را ایجاد میکنند. تقریبا تمام بسته ها داستان های مشخصی دارند و در طول بازی کارکترهایی را ملاقات میتوان کرد که در همان مدت کوتاه از پیشینه عمیقی برخوردار هستند. خیلی از این ماموریت‌ها داستان هایی را روایت میکنند که در عین سادگی میتوانند بسیار جذاب باشند. مشکلات و آرزوهای روزمره ای که در یک دنیای Cyberpunk جریان دارد و شاید خیلی از آنها تنها تصوراتی بیهوده هستند که در ذهن مردم شهر شکل گرفته اند. البته باید گفت در کنار این موارد داستانی طبیعتا ماموریت ها و لحظه هایی هم وجود دارند که به نسبت ضعف دارند و آنطور که باید داستان را بیان، و یا پلیر را درگیر نمیکنند.

​Cloudpunk​ PS4-UNLiMiTED​

Update v1.01; ID: CUSA19036; BACKPORT

دانلود-بازی-Cloudpunk

در نهایت باید گفت که بازی Cloudpunk در سبک ماجراجویی خود یه تجربه معمولی و قابل قبول ارائه میدهد. اما شاید اگر مقداری از ماموریت های بازی کم میشد بهتر بود. چون خیلی از این داستان ها و کارکترها به جای ارائه تجربه بهتر تنها باعث خسته شدن و بی حوصلگی میشوند. همینطور حجم امکانات بازی چیزی نیست که در طولانی مدت بتواند پلیر را سرگرم کند و شاید بعد از چند ساعت، بازی به گوشه ای نقل مکان کند که حتی دیگر تکرار نشود و یا به طور کامل از یاد برود.

info

A neon-noir story in a rain-drenched cyberpunk metropolis. It’s your first night on the job working for the Cloudpunk delivery service. Two rules: Don’t miss a delivery and don’t ask what’s in the package.

Your name is Rania. This is your first night working for Cloudpunk, the semi-legal delivery company based in the sprawling city of Nivalis. You go everywhere, from the Marrow below to the spires that pierce the grey clouds high above before scraping the edge of the troposphere. No delivery job is too dangerous, and no one is faster than a Cloudpunk driver.

In this story-based exploration game, you will meet a diverse range of characters including androids, AI and unscrupulous humans at every level of society. Everyone has a story, and in the course of one night in Nivalis, everything will change.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 7.55 (or at least 5.05 for backport)

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW7.55

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

——————-

دانلود بازی BACKPORT v1.01 FW505 PS4-OPOISSO893:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

——————-

دانلود آپدیت بازی Update v1.01 FW7.55 PS4-UNLiMiTED:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

——————-

دانلود بازی Cloudpunk PS4-UNLiMiTED:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو