هشدار نسبت به برگزاری مراسم ترحیم

منبع: برترین ها

38

1400/2/18

13:12


سرپرست فرمانداری شادگان ضمن هشدار نسبت به برگزاری مراسم ترحیم یکی از شیوخ در این شهرستان گفت: با توجه به شیوع کرونا در صورت برگزاری هرگونه تجمع و مراسم ترحیم در این شهرستان با عوامل برگزاری آن طبق قانون برخورد می‌شود.

ایرنا: سرپرست فرمانداری شادگان ضمن هشدار نسبت به برگزاری مراسم ترحیم یکی از شیوخ در این شهرستان گفت: با توجه به شیوع کرونا در صورت برگزاری هرگونه تجمع و مراسم ترحیم در این شهرستان با عوامل برگزاری آن طبق قانون برخورد می‌شود.

امید صبری‌پور شنبه اظهار داشت: به منظور پیشگیری از شیوه ویروس کرونا و حفظ سلامتی مردم، برگزاری هرگونه مراسم و تجمع از جمله جشن و عزا در شهرستان شادگان ممنوع است.

وی با بیان اینکه با توجه به اخبار واصله در پی فوت یکی از بزرگان و شیوخ شهرستان پیام‌های دعوتی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در خصوص برگزاری مراسم منتشر شده است افزود: با تصمیم شورای تامین شهرستان و ستاد مقابله با کرونا با متولیان و عوامل برگزار کننده مراسم با جدیت برخورد لازم و قانونی صورت می‌گیرد.

سرپرست فرمانداری شادگان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تجمع پرخطر از جمله مراسم ترحیم موارد را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

صبری‌پور بیان کرد: اخطار لازم مبنی بر ممنوعیت برگزاری مراسم ترحیم به خانواده متوفی داده شده و برای گرفتن مجوز خاکسپاری نیز از آنها تعهد گرفته شده است.

وی اظهار داشت: شیوخ و سران عشایر باید از برگزاری هرگونه اجتماع و مراسم اجتناب کنند تا بتوان بیماری کووید ۱۹ را در این شهرستان کنترل کرد.

سرپرست فرمانداری شادگان با بیان اینکه از شیوخ و سران عشایر انتظار می‌رود در زمینه کنترل شیوع کرونا همراهی بیشتری داشته باشند گفت: مقابله با گسترش این ویروس در سطح شهرها و روستاهای تابعه شهرستان شادگان نیازمند عزم جدی است و باید از تمام ظرفیت‌های موجود در این زمینه استفاده شود.

علاوه بر بانی چهار نفر از عوامل تیراندازی در یک مجلس سوگواری در آبادان نیز هفته گذشته شناسایی و دستگیر شدند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو