محدودیت تردد پلاک‌ های غیربومی در تهران

منبع: سیمرغ

29

1400/2/22

07:54


محدودیت تردد پلاک‌ های غیربومی در تهران

رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: طرح محدودیت تردد پلاک های غیر بومی در شرق استان تهران از دیروز آغاز و تا روز شنبه ۲۵ اردیبهشت توسط ماموران پلیس راهور در شرق استان اعمال می شود

طرح محدودیت تردد پلاک های غیر بومی در شرق استان تهران تا ۲۵ اردیبهشت

«سرهنگ ایرج کهریزی» روز سه شنبه در محدوده شهرک البرز جاده هراز و میدان امام رضا (ع) جاده فیروز کوه برای اعمال محدودیت تردد در تعطیلات پیش رو مستقر شده است.

وی تاکید کرد: تنها خودروهایی که مجوز داشته باشند اجازه تردد دارند .

رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به جزئیات اعمال قانون برای خودروهایی که قصد سفر به استان های شمالی را دارند، توضیح داد: رانندگان برای ورود به شهرهای قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای آبی و زرد مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه می شوند.

کهریزی گفت: جریمه نقدی و بازگشت اجباری در انتظار خودروهای غیر بومی است و پلیس با جدیت از تردد خودروهای غیر بومی جلوگیری می کند.

وی ادامه داد: بر اساس ابلاغ، برای تعطیلات پیش رو هیچ مجوزی صادر نشده است و تمام راههای منتهی به استانهای شمالی توسط پلیس راهور بسته شده است.

رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: همکاران ما از امروز تا ظهر روز شنبه به طور شبانه روزی در مبادی جاده های هراز و فیروز کوه مستقر هستند و با قدرت محدودیت ها را اعمال می کنند.

کهریزی با اشاره به وضعیت ترافیک در مسیرهای هراز، فیروزکوه، محور امام رضا(ع)، اظهار داشت: ترافیک در مسیرهای یاد شده روان است و هیچ گره ترافیکی گزارش نشده است.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، اظهار داشت: به رانندگا ن توصیه می شود با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از سبقت و سرعت غیر مجاز و با رعایت فاصله با خودرو جلویی سفری ایمن داشته باشند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: irna.irمطالب مشابه