جزییات درگیری در درمانگاهی در شرق تهران

منبع: سیمرغ

22

1400/2/22

09:42


جزییات درگیری در درمانگاهی در شرق تهران

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران از دستگیری مردی خبر داد که با سلاح سرد به درمانگاهی در شرق تهران حمله کرده بود

دستگیری مردی که با سلاح سرد به درمانگاهی در شرق تهران حمله کرده بود

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از سرعت عمل پلیس و دستگیری عامل حمله کننده به درمانگاهی در شرق تهران خبر داد.

سرهنگ سعید راستی با اعلام این خبر اظهار داشت: پانزدهم اردیبهشت ماه جاری، مردی با حالتی خشمگین و سلاح سرد به دست، وارد درمانگاهی در شرق تهران شده و با ایجاد رعب و وحشت در بین مراجعان، 4 نفر از کارکنان درمانگاه را مجروح کرده و اموال درمانگاه را تخریب می کند.

وی با اشاره به اینکه متهم پس از تخریب و مصدوم کردن کارکنان درمانگاه، بلافاصله از محل گریخته بود، بیان داشت: روز گذشته بررسی تخصصی این موضوع در اختیار ماموران این پلیس قرار گرفت.

رئیس عملیات پلیس امنیت عمومی تهران توضیح داد: چکیده پرونده نشان از این داشت، همسر این فرد برای انجام امور پزشکی به درمانگاه مراجعه و از پرسنل آن درخواست انجام کارهای پزشکی بدون نوبت را می کند که این کار با مخالف کارکنان مواجه می شود. پس از آن متهم به این درمانگاه وارد و موجب ورود خسارت جانی و مالی شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مخفیگاه متهم در کمتر از 3 ساعت در "شمیران نو" شناسایی و با هماهنگی های قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد، خاطر نشان کرد: متهم با اعتراف به جرم ارتکابی و تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com


مطالب مشابه


تصویری