سخنگوی سپاه: ما هیچ تسلطی بر اینترنت نداریم

منبع: برترین ها

27

1400/3/6

11:20


سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از بزنگاه‌های جدی رسانه‌های خارجی را موسم انتخابات عنوان کرد و گفت: انتخابات ایران بهار رسانه‌های بیگانه است.

ایرنا: سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از بزنگاه‌های جدی رسانه‌های خارجی را موسم انتخابات عنوان کرد و گفت: انتخابات ایران بهار رسانه‌های بیگانه است.

سردار رمضان شریف در دیدار با فعالان رسانه ای و فضای مجازی تبریز با بیان اینکه هر رسانه ای به دنبال هدفی است، اظهار کرد: از اول انقلاب موضع رسانه های خارجی نسبت به جمهوری اسلامی مشخص است و هر بار با مطالب جدید اقدامات خود علیه ایران را انجام می دهند.

سخنگوی سپاه: ما هیچ تسلطی بر اینترنت نداریم

وی با بیان اینکه فضای مجازی بسیار گسترده است و ما هیچ تسلطی بر اینترنت نداریم، از خانواده ها خواست که مراقب فرزندان خود در فضای مجازی به خصوص در ایام آموزش از طریق این فضا باشند.

سردار شریف با بیان اینکه دشمن همواره با موضوعاتی از قبیل پشیمانی مردم از انقلاب، نداشتن آینده روشن و بحرانی بودن شرایط به دنبال مایوس کردن مردم از نظام است، گفت: نباید داشته های چهل ساله مان را با خبرسازی های دروغین به ثمن بخس بفروشیم.

سخنگوی سپاه با تاکید بر اینکه نباید در دام برخی رسانه ها بیافتیم، خاطرنشان کرد: رسانه های ما باید در عین تسلط بر موضوع کاری و انتشار اخبار، حرمت و آبروی افراد را نیز در نظر بگیرند و نباید در رسانه به اشخاص تهمت بزنیم.

وی با اشاره به نقش موثر رسانه و اثرگذاری و هدایت افکار عمومی اظهار کرد: کشور ما انسان های بزرگ زیادی دارد و اگر رسانه بتواند چهره واقعی آنها از جمله افرادی چون شهید باکری را برای نسل جوان بازگو کند، بهترین خدمت را به نسل جوان کرده است.

مطالب مشابه