قسمت ویژه سریال فرندز منتشر شد

قسمت ویژه سریال فرندز منتشر شد


منبع: برترین ها

72

1400/3/6

15:43


قسمت جدید سریال پرطرفدار «فرندز» پس از گذشت ۱۷ سال از توقف ساخت آن امروز ۲۷ مب (شش خرداد) بر روی پلتفورم «اچ بی او مکس» قرار گرفت.

برترین‌ها: قسمت جدید سریال پرطرفدار «فرندز» پس از گذشت ۱۷ سال از توقف ساخت آن امروز ۲۷ مب (شش خرداد) بر روی پلتفورم «اچ بی او مکس» قرار گرفت.

شماری از چهره های سرشناس دنیای موسیقی و ورزش از جمله جاستین بیبر، خواننده کانادایی، لیدی گاگا، خواننده آمریکایی و دیوید بکهام، ستاره پیشین فوتبال انگلستان مهمان ویژه این قسمت از سریال «فرندز» هستند.

قسمت جدید «فرندز»

قسمت ویژه ‎فرندز را  منتقدان آن را پسندیده‌اند: متا: 70%، راتن: 64%

دن فلنبرگ (هالیوود ریپورتر): 104 دقیقه شلوغ که با لحظات احساسی و خنده‌دار، اگر نه کاملا، مخاطب را راضی می‌کند.

کلی لاور(USA Today): شیمی بین بازیگران همچنان آن را نجات می‌دهد.

قسمت جدید این سریال پیش از این قرار بود ماه مه سال ۲۰۲۰ همزمان با آغاز به کار پلتفرم (سایت پخش اینترنتی) «اچ بی او مکس» پخش شود اما این امر به دلیل شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» به تعویق افتاد.

سریال تلویزیونی «فرندز» که بین سال های ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ پخش می شد طرفداران زیادی داشت.

منابع نزدیک به این پروژه سال گذشته فاش کردند هر یک از بازیگران اصلی این مجموعه برای حضور در این تک قسمت ویژه دستمزد حداقل ۲.۵ میلیون دلاری دریافت کرده‌اند.

سریال «فرندز» (دوستان) پیش از این در ۱۰ فصل و به مدت ۱۰ سال (از ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴) از شبکه NBC پخش می‌شد. این مجموعه که توسط «مارتا کافمن» و «دیوید کرین» ساخته شده است، یک «سیتکام» یا «کمدی موقعیت» محسوب می‌شود و شخصیت‌های اصلی سریال در مکان‌های عادی مانند خانه و یا محل کار حضور دارند و فعالیت روزانه آنها با دیالوگ‌ها و حرکات خنده‌دار همراه است. این سریال در مجموع نامزد ۶۲ جایزه امی شده و همواره در فهرست محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی جهان قرار دارد.

واکنش کاربران در این رابطه را بخوانید:

قسمت جدید «فرندز»

قسمت جدید «فرندز»

قسمت جدید «فرندز»

قسمت جدید «فرندز»

قسمت جدید «فرندز»

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو