مدل روتختی دو نفره جدید و روز برای اتاق خواب های مدرن و کلاسیک

مدل روتختی دو نفره جدید و روز برای اتاق خواب های مدرن و کلاسیک


منبع: دکوراسیون

59

1400/3/25

09:11


مدل روتختی دو نفره

روتختی امروزه به ضروری ترین وسایل در اتاق خواب تبدیل شده است و اگر شما تمایل دارید در دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود تغییرات مثبتی را ایجاد نمایید بهتر است در هنگام انتخاب مدل روتختی دو نفره و تک نفره حساسیت لازم را به خرج دهید.

مدل روتختی دو نفره شیک و زیبا

تخت خواب بیشتر فضای اتاق خواب را اشغال می کند از این رو بهتر است شما برای جذابیت طرح تختخواب ، روتختی شیک و مناسبی را روی آن پهن کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل روتختی دو نفره را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را ببرید.

 مدل روتختی طرحدار و دو نفره

کهن استیل

طرح های روتختی دو نفره

روتختی ها در انواع مدل های روتختی اسپرت و روتختی سه بعدی و روتختی ساده و … موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی و سبک دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما بستگی دارد همچنین با توجه به اینکه در بدو ورود هر فرد به اتاق خواب اولین چیزی که توجه اش را جلب می کند تختخواب و تزیین آن می باشد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب رنگ و طرح روتختی حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

برای دوخت روتختی از پارچه های ساده و طرح دار و گلدار استفاده می شود و اگر اتاق خواب شما دارای دیزاینی ساده می باشد بهتر است طرح روتختی را گلدار و ساده انتخاب نمایید. روتختی ساده نیز اگر دارای رنگی زیبا باشد می تواند جذابیت طراحی داخلی اتاق خواب را تکمیل نماید. روتختی هایی که دارای طرح های ریز و شلوغ هستند برای اتاق خواب کوچک انتخابی مناسب به شمار نمی روند و بهتر است در فضای این اتاق خواب ها از روتختی ساده استفاده نمایید. برخی از روتختی ها دورو هستند و شما می توانید برای ایجاد تنوع در دکوراسیون داخلی اتاق خواب از این طرح ها استفاده نمایید.

چاپ دی

 مدل روتختی دو نفره

 مدل روتختی دو نفره

 

روتختی زرشکی

 

 مدل روتختی دو نفره جدید

 مدل روتختی ساده و دو نفره

روتختی طرحدار

روتختی زیبا و طرحدار

روتختی طوسی و طرحدار

روتختی ساده و زیبا

روتختی طرحدار

 مدل روتختی دو نفره طوسی

روتختی گلدار

روتختی رنگی

اجرای دکوراسیون داخلی

انتخاب رنگی مناسب برای روتختی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ روتختی را با توجه به رنگ سایر وسایل موجود در اتاق خواب تان انتخاب نمایید همچنین اگر تمایل دارید فضای اتاق خواب جذاب تر به نظر برسد بهتر است روتختی را از بین رنگ های شاد و ملایم انتخاب نمایید. روتختی دو نفره تک رنگ نیز جذابیت خاص خودش را دارد و برای اتاق خواب ها با متراژ بزرگ و کوچک انتخابی مناسب محسوب می شود.

توجه داشته باشید که اگر اتاق خواب شما دارای فضایی کوچک می باشد بهتر است برای بزرگ تر به نظر رسیدن اتاق خواب از روتختی رنگ روشن استفاده نمایید. روتختی های رنگ تیره نیز برای اتاق خواب ها با فضای بزرگ انتخابی مناسب می باشند همچنین رنگ روتختی باید با تم رنگی اتاق خواب همخوانی و مطابقت داشته باشد.

روتختی ها در انواع جنس های مختلف موجود می باشند و بهتر است از روتختی نرم و لطیف در فضای اتاق خواب استفاده نمایید همچنین کیفیت و مرغوب بودن پارچه روتختی در کیفیت خواب شما تاثیرگذار می باشد. روتختی های ساتن و ابریشم دارای جنس خوبی می باشند و علاوه بر این نمایی زیبا را به اتاق خواب می بخشند.

 

 مدل روتختی طرحدار و دو نفره

روتختی بنفش

 مدل روتختی دو نفره و طوسی

 مدل روتختی دو نفره و آبی کاربنی

روتختی زیبا و شیک

روتختی آبی

روتختی دو نفره

روتختی طرحدار

روتختی گلدار و دونفره

 مدل روتختی دو نفره طرح دار

در این مطلب توجه شما همراهان عزیز و گرامی را به انواع طرح های روتختی دونفره جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید روتختی شیک و خاصی را برای فضای اتاق خواب خود انتخاب نمایید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو