محیط‌بانِ مضروب پارک قمشلو درگذشت

منبع: برترین ها

6

1400/4/19

23:28


در کمال تاسف، محیط‌بان رضا خسروی که پنجم خردادماه توسط شکارچیان آهو در پارک ملی قمشلو به‌صورت وحشیانه‌ای از ناحیه سر، صورت و گردن مورد ضرب‌وجرج قرار گرفته بود، بعد از ظهر امروز پس از حدود یک‌ماه‌ونیم تحمل درد و رنج ناشی از صدمات وارده به مغز، جان خود را از دست داد.

کانال تلگرامی دیده بان محیط زیست ایران نوشت: در کمال تاسف، محیط‌بان رضا خسروی که پنجم خردادماه توسط شکارچیان آهو در پارک ملی قمشلو به‌صورت وحشیانه‌ای از ناحیه سر، صورت و گردن مورد ضرب‌وجرج قرار گرفته بود، بعد از ظهر امروز پس از حدود یک‌ماه‌ونیم تحمل درد و رنج ناشی از صدمات وارده به مغز، جان خود را از دست داد.

محیط‌بانِ مضروب پارک قمشلو درگذشت

این محیط‌بان شریف بیش از ۲۹ سال برای حفاظت از پارک ملی قمشلوی اصفهان، خالصانه خدمت کرده بود و تا پایان امسال بازنشست میشد.

ضربات وحشیانه‌ای که شکارچیان با چماق بر سر و صورت این محیط‌بان مظلوم وارد کرده بودند باعث شکستگی جمجمه و بینی و بروز آسیب‌های فراوانی به وی شده بود.

محیط‌بان خسروی از روز حادثه تاکنون تحت درمان بوده و توانایی بازگشت به محل کار خود را نداشته است.

شرایط جسمی مرحوم خسروی از چند روز قبل رو به وخامت گذاشته و دچار خونریزی در ناحیه هر دو چشم ‌و تاری در بینایی شده بود. متاسفانه این محیط‌بان شریف بعد از ظهر امروز به دیار باقی شتافت.

محیط‌بان رضا خسروی باوجود اینکه چندماه دیگر بازنشست میشد، همانند سی‌سال خدمت صادقانه‌اش، دست از تلاش و فداکاری برای نجات آهوان قمشلو برنداشت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو