نماینده زاهدان: اعتراض می‌کنیم، هتاکی می‌کنند!

منبع: برترین ها

5

1400/4/22

12:04


نماینده زاهدان گفت: اعتراض ما به اراجیفی بود که وزیر بهداشت در صحبت‌های خود در ارومیه خطاب به مردم و نمایندگان سیستان و بلوچستان داشت.

بازارنیوز: نماینده زاهدان گفت: اعتراض ما به اراجیفی بود که وزیر بهداشت در صحبت‌های خود در ارومیه خطاب به مردم و نمایندگان سیستان و بلوچستان داشت.

فداحسین مالکی، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با بازارنیوز پیرامون درگیری لفظی وی با سعید نمکی، وزیر بهداشت، اظهار کرد: صحبت‌هایی که ما انجام دادیم، در ارتباط با اراجیفی بود که وی در شهرستان ارومیه بیان کرده بود.

وی افزود: نمکی در آنجا با توهین به مردم، نمایندگان و رسانه‌ای‌های استان مظلوم سیستان و بلوچستان، گفته بود جو مسموم رسانه‌ای به راه افتاده که عملکرد وزارت بهداشت را بد جلوه دهند. کدام عملکرد؟

مالکی ادامه داد: نمکی در آنجا گفته بود "اکنون ۴۵۰ تخت خالی در زاهدان داریم". این تخت‌ها کجاست؟ ما نه تجهیزات داریم و نه تخت خالی. بسیاری از شهرستان‌های ما حتی بیمارستان و مرکز درمانی ندارند.

نماینده زاهدان اضافه کرد: مردم در استان ما شرایط خوبی ندارند، وقتی هم اعتراض می‌کنیم، جوابی ندارند، هتاکی می‌کنند. اینکه آدم بفرستند آنجا که مصاحبه و ارشاد کند، کافی نیست. باید امکانات و تجهیزات بفرستند و نیاز‌ها را مرتفع کنند. وضعیت روز به روز پیچیده‌تر می‌شود و انتظار ما از همه کشور این است که به استان ما کمک کنند.

مالکی در پایان گفت: در این ایام، واقعیت‌ها به مرکز گزارش نشد که این کار بدی است. اگر رسانه‌ها بخواهند واقعیت‌ها را منعکس و به مردم استان کمک می‌کند یا اگر نمایندگان مجلس راجع‌به این قضایا موضع‌گیری و دستگاه‌های کشور به ویژه وزارت بهداشت را حساس می‌کنند، به این معنی نیست که این‌ها سیاسی‌کاری می‌کنند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو