سارق کامپیوتر خودرو‌های ایرانی بازداشت شد

منبع: برترین ها

11

1400/7/3

17:21


رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقانی خبرداد که با تخریب کاپوت، کامپیوتر خودروهای ایرانی را سرقت می کردند.

فارس نوشت: رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقانی خبرداد که با تخریب کاپوت، کامپیوتر خودروهای ایرانی را سرقت می کردند.

سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۲ سارق کامپیوتر خودروهای ایرانی با ۵۰ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ دستخال در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت کامپیوتر خودروهای ایرانی در شمال تهران، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت و کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت وسایط نقلیه در تحقیقات میدانی خود متوجه شدند اکثر سرقت کامپیوتر خودروها مربوط به خودروهای وانت ،پژوRD،ROA و پژو۲۰۶ است و سارقان با تخریب کاپوت خودرو، سرقت ها را انجام می دهند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه متهمان توسط ماموران کلانتری ۱۴۵ ونک در پرسه زنی های شبانه شناسایی شدند، خاطرنشان کرد: یکی از متهمان در عملیات دستگیری ماموران کلانتری از محل متواری شد که پس از تحقیقات اولیه، توسط کارآگاهان این پلیس در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ دستخال با بیان اینکه هر ۲ سارق به ۵۰ فقره سرقت کامپیوتر از خودرو های ایرانی، اعتراف کرده و تا کنون ۳۵ تن از مالباختگان شناسایی شده اند با اشاره به دستگیری ۲ مالخر در این زمینه، به مالکان وسایل نقلیه توصیه کرد که خودرو خود را به وسایل ایمنی تجهیز کنند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو