شباهت پژمان بازغی بازیگر سریال افرا به کیوانچ تاتلیتوغ بازیگر ترک

شباهت پژمان بازغی بازیگر سریال افرا به کیوانچ تاتلیتوغ بازیگر ترک


منبع: پرشین وی

13

1400/7/25

10:11


در این تصویر شباهت پژمان بازغی و کیوانچ بازیگر ترک را می بینید

پژمان بازغی بازیگر جوان و خوش قیافه ایرانی است که به تازگی در سریال افرا که از شبکه یک سیما پخش شد ایفای نقش کرد. او در سریال های شمالی زیادی بازی کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی برای شما قرار دهیم که در آن شباهت پژمان بازغی و کیوانچ بازیگر ترک را مشاهده می کنید

شباهت پژمان بازغی و کیوانچ بازیگر ترک

در این تصویر شباهت پژمان بازغی و بازیگر ترک را می بینید

شباهت پژمان بازغی و کیوانچ

شباهت پژمان بازغی و کیوانچ بازیگر ترک

بد نیست درباره پژمان بازغی بیشتر بدانید

پژمان بازغی ۱۹ مرداد سال ۱۳۵۳ در یک خانوادهٔ ۵ نفره در تهران متولد شد. در دوران کودکی، به واسطهٔ شغل پدرش، در شهرهای مختلف زندگی کرده‌است. پس از تولد، ۴ سال در تهران و در منازل سازمانی نیروی دریایی زندگی کرده و هم‌زمان با پیروزی انقلاب ۱۳۵۷ ایران به شهر رشت می‌رود.

بازیگر جوان

بازیگر جوان

با شروع جنگ ایران و عراق و اعزام پدرش برای محافظت مرزهای آب ایران و خلیج فارس به بوشهر رفته و با پایان جنگ، خانواده به تهران بازمی‌گردند.بازغی پس از قبولی در دانشگاه آزاد واحد لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می‌گردد و از همان‌جا با سینما آشنا می‌شود.

شباهت پژمان بازغی و کیوانچ

شباهت پژمان بازغی و خواهرانش

به بهانه شباهت پژمان بازغی و کیوانچ درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم. در سال ۱۳۷۳ با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید فهیم خواه بازی می‌کند. پس از آن به مدت ۲ سال به ایفای نقش در مجموعهٔ تلویزیونی آژانس دوستی می‌پردازد که باعث شهرت او می‌شود و سپس ایفای نقش در فیلم‌هایی همچون جوانی و بلوغ و مجموعهٔ گمگشته باعث تثبیت جایگاه او در سینما و تلویزیون شد.

بازیگر معروف و خانواده اش

بازیگر معروف و خانواده اش

همسر او مستانه مهاجر تدوین‌گر سینماست.او همچنین به‌عنوان مجری در چند برنامهٔ تلویزیونی از جمله: چند درجه، کودک شو و برنامهٔ سال تحویل ۱۳۹۶ شبکهٔ دو سیما حضور داشته‌است.

فعالیت هنری او در نمایش خانگی

۱۴٠٠ خاتون تینا پاکروان سرهنگ سنگری ,
قبله عالم حامد محمدی میرزا رضا,
١٣٩٧ ممنوعه امیر پورکیان کامران,
١٣٩١ قلب یخی ۳ سامان مقدم هدایت

اینستاگرام و ویکی پدیا

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو