تمام تلاش افراد بر این است که همه چیز در این شب به بهترین شکل ممکن اتفاق بیفتد. یکی از تدارکاتی که اهمیت زیادی دارد، ماشین عروس است.

در صورتی که ماشین دلخواه خود را در اختیار نداشته باشید یا بخواهید از ماشینی خاص برای شب عروسی خود استفاده کنید، اجاره ماشین عروس گزینه بسیار مناسبی در این شرایط خواهد بود.

هومان گشت این امکان را برای هر زوجی فراهم کرده است که با بهترین قیمت و بهترین کیفیت ماشین شب عروسی خود را کرایه کنند. در ادامه بیشتر با خدمات این مجموعه در این خصوص آشنا خواهیم شد. همانطور که گفته شد، اجاره ماشین عروس می‌تواند روشی بسیار مناسب برای در اختیار داشتن ماشین مورد علاقه در شب عروسی باشد.

از این رو، گروه هومان گشت بهترین خدمات را به تمامی زوج‌ها ارائه می‌کند. ماشین عروس اجاره‌ای توسط مجموعه هومان گشت، هم به صورت با راننده و هم بدون راننده ارائه می‌شود. بنابراین دست شما در این موضوع نیز باز است و طبق شرایط خود می‌توانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید. طبیعتا هزینه ماشین عروس به همراه راننده کمی بالاتر از بدون راننده است؛ اما هومان گشت این تضمین را می‌دهد که در بین مراکز مشابه، بهترین قیمت و کیفیت را ارائه می‌کند و شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به سفارش کنید.

اگر به هر دلیلی نیاز به ماشین عروس اجاره‌ای با راننده داشتید، باید این نکته را اشاره کنیم که رانندگان این مجموعه ماهر و باتجربه  هستند و تسلط بسیار بالایی دارند. همچنین با داشتن ظاهری مناسب و اخلاق حرفه‌ای، خاطره‌ای به یادماندنی را برایتان رقم می‌زنند.

اجاره ماشین عروس با راننده  باعث آسودگی خیال شما می‌شود و همچنین از خستگی آقای داماد نیز در مهم‌ترین شب زندگیش جلوگیری می‌کند.

اما بخش دیگری که اهمیت دارد، نوع ماشینی است که زوج‌ها انتخاب می‌کنند. ممکن است برخی زوج‌ها به ماشین‌های کلاسیک و قدیمی برای شب عروسی خود فکر کنند و برخی هم دوست داشته باشند که سوار بر لوکس‌ترین و مدرن‌ترین ماشین‌های بازار شوند. باید گفت این امکان توسط مجموعه هومان گشت برای شما فراهم شده است که طبق سلیقه خود، ماشین مد نظرتان را انتخاب کنید.

کرایه-ماشین-عروس

کرایه ماشین عروس

عوامل موثر در قیمت نهایی اجاره ماشین عروس

مطمئنا برای همه زوج‌ها قیمت اجاره ماشین عروس نیز مسئله مهمی است. عوامل مختلفی روی قیمت نهایی تاثیرگذار هستند که ما در اینجا مهم‌ترین آنها را شرح خواهیم داد.

مجموعه هومان گشت این اطمینان را به همه افراد می‌دهد که مناسب‌ترین قیمت ممکن در بازار را به مشتریان خود ارائه می‌کند و قیمت نهایی نیز طبق 15 ساعت در اختیار بودن ماشین محاسبه خواهد شد. حال با توجه به نوع ماشین انتخابی و در اختیار بودن راننده یا نبود راننده و همچنین مسائل دیگر قیمت نهایی محاسبه خواهد شد.

قیمتی که روی سایت قرار گرفته است، قیمت اولیه اجاره است؛ اما ممکن است عوامل دیگری مانند بنزین که باید همانطور که با باک پر تحویل داده می‌شود با باک پر هم تحویل داده شود، جرائم رانندگی، خسارات احتمالی و مسافت‌ طی شده هم روی قیمت نهایی تاثیرگذار باشند.

همچنین برخی آیتم‌های انتخابی نیز برای زوج‌ها توسط این مجموعه در نظر گرفته شده است که در صورت نیاز می‌توانند از این آیتم‌ها نیز استفاده کنند. در ادامه به معرفی چند مورد از این آیتم‌ها پرداخته می‌شود.

اسکورت ماشین عروس

یکی از خدمات اضافه‌ای که گروه هومان گشت برای زوج‌ها تدارک دیده است، اسکورت ماشین عروس است. به این صورت که انواع ماشین‌های لوکس و مدرن ماشین عروس را در مسیرهای مختلف همراهی خواهند کرد. بنابراین اگر خواهان این خدمات از گروه هومان گشت نیز هستید، می‌توانید در کنار اجاره ماشین عروس، این ماشین‌های اسکورت‌کننده را نیز در شب عروسی خود داشته باشید که همه چیز بسیار شیک و زیبا به نظر برسد.

گل آرایی ماشین

خدمت دیگری که این مجموعه به مشتریان خود ارائه می کند، گل آرایی ماشین است. گل آرایی نیز بحثی است که همواره مورد توجه زوج‌ها و همچنین اطرافیان آن‌ها قرار می‌گیرد. در صورت نیاز با سفارش این آیتم، ماشین عروس را با پک گل آرایی دلخواه خود تحویل بگیرید و شب رویایی را برای خود رقم بزنید.

دسته گل

در کنار اجاره ماشین عروس، می‌توانید دسته گل‌های بسیار زیبایی را هم سفارش دهید. این دسته گل‌ها با گل‌های طبیعی ساخته می‌شوند و کاملا مطابق با سلیقه زوج‌ها طراحی خواهند شد.

اجاره ماشین عروس

خدمات اجاره ماشین عروس هومان گشت

چگونه ماشین عروس را اجاره کنیم و از خدمات مختلف بهره‌مند شویم؟

برای سفارش ماشین عروس به همراه دیگر خدمات موجود، کافی است وارد وب سایت ما شده و در بخش صفحه اصلی انواع خودروهای موجود، خدمات دیگر و قیمت‌های مربوطه را مشاهده کنید. بعد از تصمیم‌گیری یا حتی برای مشاوره و راهنمایی بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 09121850689 تماس حاصل کنید و سفارش خود را برای تاریخ مد نظر خود نهایی کنید. اما همانطور که پیش‌تر هم اشاره شد، قیمت‌های موجود روی سایت قیمت نهایی نیستند و ممکن است به دلایل اشاره شده یا سفارش خدمات دیگر، این قیمت دستخوش تغییراتی شود.

در خصوص اجاره ماشین با راننده باید این نکته را ذکر کنیم که نیازی به ارائه مدرک خاصی برای تکمیل سفارش نیست و تنها با ارائه مدرک شناسایی معتبر این سفارش ثبت و نهایی خواهد شد.

اما برای اجاره ماشین بدون راننده، علاوه بر ارائه مدرک شناسایی معتبر، باید گواهینامه شخصی که قرار است رانندگی ماشین را بر عهده داشته باشد را هم ارائه کنید. همچنین یک فقره چک یا سفته به ارزش قیمت تمام خودرو به اضافه درصد ارزش خودرو به صورت ودیعه نیز باید ارائه شود که می‌تواند به صورت به امانت گذاشتن سند ملکی به نام شخص گیرنده، به امانت گذاشتن ماشین شخصی به همراه سند در پارکینگ مجموعه، به امانت گذاشتن طلا، سکه یا ارزهای رایج به ارزش خودرو باشد.

با اجاره ماشین‌های دلخواه خود در شب عروسی‌تان، شبی خاطره‌انگیز و فراموش نشدنی را رقم بزنید!