عزت الله مهرآوران و آخرین هدیه طنز به مردم

منبع: ایران آرت

104

1400/11/27

11:25


سریال خودخواسته تلاش می‌کند به واسطه رفتارهای ساده‌لوحانه «امید» و دردسرهایی که به دلیل سادگی و البته بدشانسی او برایش اتفاق می‌افتد، مخاطب را به خنده بیندازد و تماشاگر را سرگرم کند

ایران آرت: خراسان خبر داد: شبکه یک پس از مجموعه تکراری «یک مشت پر عقاب»، از شنبه‌شب سریال کمدی «خودخواسته» را روی آنتن برده که ساخته جدید علیرضا بذرافشان پس از مجموعه‌هایی مانند «نابرده رنج»، «هفت سنگ» و «گسل» است.

این مجموعه آخرین سریال تلویزیونی است که زنده‌یاد عزت‌ا... مهرآوران در آن بازی کرده بود و بازیگرانی مانند ثریا قاسمی، سهیلا گلستانی، اسماعیل محرابی، باربد بابایی، محیا دهقانی و علیرضا آرا نیز در آن حضور دارند.

امیرعلی نبویان و همسرش بهار نوروزپور نیز از نویسندگان این مجموعه هستند. «خودخواسته» شروع چندان خوب و جذابی نداشته و بعید است به سریال پرمخاطبی تبدیل شود.
قصه مجموعه «خودخواسته» درباره نویسنده و کارگردانی به نام «امید آهی» است که به دلیل ضمانت وامی برای برادر زنش، در آستانه از دست دادن خانه خود است و با مشکلات و دردسرهایی مواجه شده است.

طبق آن چه در قسمت‌های ابتدایی سریال دیدیم، «خودخواسته» تلاش می‌کند به واسطه رفتارهای ساده‌لوحانه «امید» و دردسرهایی که به دلیل سادگی و البته بدشانسی او برایش اتفاق می‌افتد، مخاطب را به خنده بیندازد و تماشاگر را سرگرم کند، اما در این تلاش چندان موفق نبوده است.

اتفاقات و ماجراهای سریال به اندازه کافی برای ترغیب کردن تماشاگر به پیگیری قصه، جذاب نبودند. تعداد موقعیت‌های کمدی قصه نیز زیاد نیست و لحظات شیرین و بامزه سریال هم چندان از مخاطب خنده نمی‌گیرد.
 «خودخواسته» مجموعه پربازیگری است و هنوز تعداد زیادی از شخصیت‌های قصه وارد سریال نشده‌اند، باید دید با اضافه شدن کاراکترهای جدید به این مجموعه، مسیر داستان پیشرفت خواهد کرد یا خیر.بازی

بازیگران سریال «خودخواسته» نقطه ضعفی برای این مجموعه نیست، اما فعلا در میان بازیگرانی که وارد قصه شده‌اند، شاهد بازی بسیار خوب و ویژه‌ای نبودیم.

سهیلا گلستانی و محمد صدیقی‌مهر در نقش زوج اصلی قصه بازی قابل قبولی داشته‌اند. میرطاهر مظلومی و اسماعیل محرابی نیز از پس ایفای نقش خود برآمده‌اند. پاشا جمالی و پادینا کیانی در نقش‌هایی مشابه کاراکترشان در سریا‌ل‌های «نون خ» و «همبازی» در نقش شخصیت‌هایی کم‌هوش ظاهر شده‌اند و بازی‌شان در مجموعه «خودخواسته» یادآور عملکرد آن‌ها در این دو سریال است. همان طور که گفتیم تا قسمت سوم سریال، دیگر چهره‌های شناخته شده این مجموعه مانند محمد نادری، باربد بابایی، حسین پاکدل، علیرضا آرا و محیا دهقانی وارد قصه نشده‌اند و فعلا نمی‌توان درباره عملکرد گروه بازیگران سریال ارزیابی درستی داشت.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو