دلیل عجیب دو دانش آموز برای فرار از خانه

منبع: برترین ها

80

1400/11/28

07:52


دو روز قبل خانواده دو پسر ۱۳ و ۱۴ ساله با مراجعه به کلانتری ۱۲ بومهن مدعی شدند بعد از اینکه فرزندان آنها برای دریافت کارنامه امتحانات به مدرسه مراجعه کرده‌اند دیگر به خانه برنگشته و به طرز مرموزی ناپدید شده‌اند.

روزنامه ایران نوشت: دو روز قبل خانواده دو پسر ۱۳ و ۱۴ ساله با مراجعه به کلانتری ۱۲ بومهن مدعی شدند بعد از اینکه فرزندان آنها برای دریافت کارنامه امتحانات به مدرسه مراجعه کرده‌اند دیگر به خانه برنگشته و به طرز مرموزی ناپدید شده‌اند.

سرهنگ بهزاد عبدیان، فرمانده انتظامی شهرستان پردیس در تشریح این ماجرا گفت: پس از این شکایت موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت. با شروع بررسی‌ها مأموران کلانتری با راهنمایی خانواده‌های این دو نوجوان حدود چهار ساعت بعد موفق شدند این دو پسر را در تهران پیدا کرده و با سلامت کامل تحویل خانواده هایشان بدهند.

فرمانده انتظامی پردیس ادامه داد: پس از پیدا شدن دو نوجوان از آنها علت حضور آنها در تهران سؤال شد که اظهار داشتند وقتی کارنامه خود را دریافت کرده‌اند با دیدن نمرات خود و به علت پایین بودن نمرات و ترس از خانواده تصمیم گرفته‌اند به تهران بروند تا بتوانند یکی از بستگان را واسطه قرار دهند.

مطالب مشابه


نظرات