هشدار درباره تردد در خیابان‌های خلوت تهران

منبع: برترین ها

65

1400/11/28

11:18


رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه معابر خلوت باعث افزایش سرعت‌ می‌شود،گفت: با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خودرا بالا ببرند و باعث حادثه شوند.

مهر نوشت: رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه معابر خلوت باعث افزایش سرعت‌ می‌شود،گفت: با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خودرا بالا ببرند و باعث حادثه شوند.

سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: امروز پنجشنبه ۲۸ بهمن، شاهد خلوتی در معابر شهر تهران هستیم و از ابتدای صبح امروز پنجشنبه ترافیک خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نگردید و رفت و آمد خودروها به سهولت انجام می‌شود.

وی گفت: ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران برخی رانندگان فکر سرعت و سبقت را در این معابر به ذهن خطور دهند و از خلوتی شهر جهت زودتر رسیدن استفاده کنند یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی را داشته باشند که به این دسته از رانندگان توصیه می‌شود فریب خلوتی معابر را نخورند؛ همیشه حادثه در کمین است و سرعت‌های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین می‌باشد، پس با احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت قانون، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبحگاهی شهر تهران تردد کنید.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو