حضور ارتش اسرائیل در رزمایش آب‌های بحرین

منبع: برترین ها

103

1400/11/28

23:18


تارنمای شبکه خبری «روسیا الیوم» امروز (پنجشنبه) در این باره نوشت که «ارتش اسرائیل در رزمایش دریایی در آب های بحرین شرکت کرد. به گفته ارتش اسرائیل، این رزمایش به رهبری ناوگان پنجم آمریکا و با مشارکت حدود ۶۰ ناوگان و سازمان های بین المللی انجام شد.

ایرنا: منابع رسانه‌ای به نقل از رژیم صهیونیستی اعلام کردند نظامیان صهیونیست در رزمایش دریایی در آب‌های بحرین شرکت کردند.

حضور ارتش اسرائیل در رزمایش آب‌های بحرین

تارنمای شبکه خبری «روسیا الیوم» امروز (پنجشنبه) در این باره نوشت که «ارتش اسرائیل در رزمایش دریایی در آب های بحرین شرکت کرد.

به گفته ارتش رژیم صهیونیستی، این رزمایش به رهبری ناوگان پنجم آمریکا و با مشارکت حدود ۶۰ ناوگان و سازمان های بین المللی انجام شد.

بر پایه اعلام منابع صهیونیستی، در این رزمایش نیروهای یگان ویژه افزون بر عملیات کشف و نجات زیرآب با همراهی همتایان خود از ناوگان پنجم برای خنثی‌سازی مین‌های دریایی، در حوزه دریایی بحرین آموزش دیدند.

ستاد ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا چندی پیش اعلام کرد، بزرگترین رزمایش دریایی منطقه خاورمیانه روز ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) در بحرین و با حضور ۹ هزار پرسنل و بیش از ۵۰ کشتی از بیش از ۶۰ کشور و سازمان های بین المللی خبر داد.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو