پیک نیک جان زوج میانسال را گرفت

منبع: برترین ها

85

1400/11/29

16:14


معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز گفت: یک زن و مرد که برای گرم نگه داشتن داخل خودرو اقدام به روشن کردن گاز پیک نیک کرده بودند، دچار گازگرفتگی شده و جان باختند.

ایسنا: معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز گفت: یک زن و مرد که برای گرم نگه داشتن داخل خودرو اقدام به روشن کردن گاز پیک نیک کرده بودند، دچار گازگرفتگی شده و جان باختند.

سرهنگ بیژن جنتی در این خصوص بیان کرد: ساعت ۱۷ روز گذشته ماموران کلانتری ۱۱ مرکزی شهرستان چهارباغ در حین گشت زنی در جاده علی خان به توقف بیش از حد یک دستگاه خودرو سمند مشکوک شده و برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در کنار خودرو متوجه شدند که سرنشینان خودرو که یک زوج میانسال بودند، برای گرم نگه داشتن داخل خودرو اقدام به روشن کردن پیک نیک کرده بودند که هر دو آنها دچار گازگرفتگی شده و جان خود را از دست داده اند.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد: با حضور عوامل امدادی مرگ هر دو نفر تایید، در این زمینه پرونده تشکیل و به مراجع ذی ربط ارسال شد.

سرهنگ جنتی در پایان با اشاره به خطرات متعدد روشن کردن گاز در داخل خودرو، خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز به هیچ وجه در داخل خودرو برای گرم کردن محیط از وسایل گازسوز استفاده نکنند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو