یک واکنش به انتقادات تند از جشنواره فیلم فجر

منبع: برترین ها

223

1400/11/29

19:13


مدیر روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی در واکنش به انتقادات حجت‌الاسلام عالی از جشنواره چهلم فیلم فجر، توضیحاتی ارائه کرد.

خبرآنلاین: مدیر روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی در واکنش به انتقادات حجت‌الاسلام عالی از جشنواره چهلم فیلم فجر، توضیحاتی ارائه کرد.

حجت الاسلام مسعود عالی در مراسم شب وفات حضرت زینب (س) در حرم مطهر حضرت معصومه (ع) از پوشش بازیگران در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر و همچنین اظهارات حاشیه‌ساز نوشین معراجی به تندی انتقاد کرده بود.

علی مرادخانی، مدیر روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی در واکنش به این انتقادات نوشت: «جناب حجت‌الاسلام عالی عزیزدل و نورچشم هستند. دغدغه‌مندی‌شان درباره اظهارنظر نویسنده فیلم «نمور» در نشست خبری هم ستودنی است. اما سه نکته را باید در کلام ایشان اصلاح کنیم.

اول این خانم داور جشنواره نبوده‌اند و صرفا فیلمنامه‌نویس این فیلم بوده‌اند. دوم دبیرخانه جشنواره فیلم فجر واکنش قاطعانه‌ای درباره این اظهارنظر داشت و بی‌انصافی است که موضع‌گیری رسمی جشنواره را در این‌باره نادیده بگیریم. سوم کافی است تند و تیزترین تیپهای امسال را با پوشش عجیب و غریب سال‌های قبل مقایسه کنیم تا بدانیم الحق و الانصاف پوشش بازیگران در جشنواره امسال بسیار معقول‌تر از قبل بوده. می‌دانم که همین هم باید اصلاح شود، اما این تغییر را هم نمی‌شود نادیده گرفت. و البته این بانوی نویسنده هم عذرخواهی کرده و کاش این عذرخواهی را با رافت و عطوفت اسلامی بپذیریم.»

یک واکنش به انتقادات تند از جشنواره فیلم فجر

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو