بهترین مدل های بافتنی برای استایل پاییزی، ترندهای امسال کدامند؟

بهترین مدل های بافتنی برای استایل پاییزی، ترندهای امسال کدامند؟


منبع: نی نی بان

39

1401/7/5

18:22


بهترین مدل های بافتنی برای استایل پاییزی


فصل پاییز دارد فرا می‌رسد و کم کم همه ما به فکر این هستیم که چه استایل‌هایی را برای این فصل تدارک ببینیم و چه چیز‌هایی در کمد لباسمان کم داریم که باید آن‌ها را تهیه کنیم. یکی از پرطرفدارترین لباس‌های در فصل پاییز و زمستان که ما را حسابی گرم نگه می‌دارند، لباس‌های بافتنی هستند. این روزها تنوع در طرح‌ها و رنگ‌های لباس‌های بافتنی بسیار زیاد است و همین موضوع انتخاب را کمی سخت می‌کند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا با ارائه بهترین مدل های بافتنی برای استایل پاییزی شما را در انتخابی بهتر و آسان‌تر یاری کنیم.


بیشتر بخوانید: بافتنی برای کودکان، آموزش شال ساده و شیک


مدل های بافتنی ترند امسال


پاییز فصلی است که استایل ما نسبت به فصل تابستان و بهار تغییر چشمگیری می‌کند. لباس‌های نخی و خنک جای خود را به لباس‌های بافتنی و پشمی می‌دهند. به همین دلیل است که امکان سردرگمی در تغییرات فصل اینچنینی برای همه ما ایجاد شود. خصوصا ست کردن و استایل کردن لباس‌های بافتنی شاید کمی دشوار به نظر برسد. اما راه حل این است که قبل از هر چیز با بهترین مدل های بافتنی برای استایل پاییزی که امسال ترند شده‌اند آشنا شویم و از بین آن‌ها بهترین‌ها را برای خود انتخاب کنیم.


پیشنهاد ویژه نی نی بان: عجیب ترین ورزش های جهان، به حق چیزهای نشنیده!


بهترین مدل های بافتنی برای استایل پاییزی امسال


بهترین مدل های بافتنی


همان طور که اشاره کردیم، برای انتخابی بهتر و سنجیده‌تر در قدم اول بهتر است که بهترین مدل های بافتنی برای استایل پاییزی امسال را بشناسیم و از بین آن‌ها مواردی که در سلیقه و استایل ما می‌گنجد، انتخاب کنیم. در ادامه برخی از ایت ترندهای بافتنی پاییزی امسال‌ را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

پلیورهایی با طرح راه راه عمودی


پلیورهایی با طرح راه راه عمودی، مدل های بافتنی


سال گذشته نیز پلیورهایی با طرح‌های راه راه کم و بیش در بین استایل‌های طراحان مد دیده می‌شد. اما امسال این طرح در بین مدل های بافتنی برای استایل پاییزی بیشتر خودنمایی می‌کند. این پلیورها معمولا امسال با راه راه درشت عمودی روانه بازار شده‌اند و باید منتظر ماند و دید که چقدر طرفدار خواهند داشت.


مطالب پیشنهادی: جدیدترین ترفندهای پاییزی کردن دکوراسیون خانه!


کلاه‌های سطلی بافتنی


کلاه‌های سطلی بافتنی، ترند پاییز امسال


وقتی صحبت از بهترین مدل های بافتنی برای استایل پاییزی می‌شود، خیلی‌ها تنها لباس و پلیورهای رنگارنگ را متصور می‌شوند. اما باید گفت که در این فصل نباید از اکسسوری‌های بافتنی مانند کلاه یا شال گردن نیز غافل شد زیرا این اکسسوری‌ها تکمیل کننده استایل ما خواهند بود. کلاه‌های سطلی پارچه‌ای در فصل بهار و تابستان نیز ترند بودند. اما با آمدن فصل پاییز و سرما جنس این کلاه‌های سطلی از پارچه‌ای به بافتنی تغییر کرده و باید بگوییم که در فصل پاییز و زمستان نیز ترندی پرطرفدار در استایل‌ها باقی خواهند ماند.

پلیورهای ساده آبی رنگ


پلیورهای ساده آبی رنگ، ترند پاییز امسال


یکی دیگر از لباس های بافتنی پاییزی، پلیورهای بدون طرح آبی رنگ هستند که یک المان مهم در استایل پاییزی امسال به شمار می‌روند. همان طور که می‌دانید آبی رنگ ترند امسال است و بسیاری از طراحان مد از این رنگ در تمامی استایل‌ها و لباس‌های خود استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید با ساده‌ترین کارها استایلی به روز در فصل پاییز و زمستان برای خود دست و پا کنید، از این پلیورهای آبی رنگ غافل نشوید.


بیشتر بخوانید: رنگ‌هایی که خانم‌های شیک‌پوش باید در پاییز بپوشند!


بافتنی‌های گلدوزی شده


بافتنی‌های گلدوزی شده، ترند پاییز امسال


شاید جامپر، زاکت و پلیورهای گلدوزی شده چیز چندان جدید نباشند و سال‌هاست که از این بافتنی‌های گلدوزی شده در استایل‌های اهل مد دیده باشید. اما امسال این گلدوزی‌های زیبا روی پارچه‌های بافتنی بیشتر خودنمایی می‌کنند و داشتن یکی از این ژاکت‌ها یا پلیورهای گلدوزی شده در کمد لباس پاییزیتان خالی از لطف نخواهد بود.


پیشنهاد ویژه نی نی بان: روز جهانی بدون رژیم، حداقل امروزو بی‌خیال شو!


پلیورهای چاکدار


پلیورهای چاکدار، ترند پاییز امسال


در استایل‌های امروزی کوچک‌ترین جزئیات نیز می‌تواند نقشی قابل توجه ایفا کند. بهتر است منظورم را با معرفی همین پلیورهای چاکدار قابل فهم‌تر به عرضتان برسانم. پلیورهای چاکدار تفاوت چندانی با پلیورهای ساده و معمول ندارند اما همین چاکی که در طرفین پلیورها قرار می‌گیرد به آن‌ها استایلی جدید‌تر و به روزتر می‌بخشد و امسال نیز می‌توان آن‌ را به عنوان یکی از بهترین مدل های بافتنی برای استایل پاییزی به شمار آورد که با هر لباس و استایلی به راحتی ست می‌شوند.

پلیورهای گشاد یقه اسکی


پلیورهای گشاد یقه اسکی، ترند پاییز امسال


یکی از مدل‌های لباس بافتنی که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتند و قدیمی نمی‌شوند، پلیورهای یقه اسکی هستند. امسال بیشتر، پلیورهای اورساز یقه اسکی ترند هستند. تقریبا می‌توان گفت که این مدل پلیورها در لیست ترندهای پاییزی چند سال گذشته حضور داشتند.


مطالب پیشنهادی: چگونه یک استایل زمستانی شیک داشته باشیم؟


کلام آخر


استایل پاییزی


همان طور که اشاره کردیم، ست کردن لباس های بافتنی در استایل پاییزی و زمستانی با استایل‌های مختلف شاید کمی دشوار به نظر برسد. به همین منظور قصد داشتیم در این مقاله شما را با بهترین مدل های بافتنی برای استایل پاییزی آشنا کنیم تا بتوانید برای تکمیل کمد لباس‌های پاییزیتان بهترین و سنجیده‌ترین انتخاب‌ها را داشته باشید.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو