با بهترین تجهیزات خشکشویی و لباسشویی صنعتی در ایران آشنا بشوید

با بهترین تجهیزات خشکشویی و لباسشویی صنعتی در ایران آشنا بشوید


منبع: پارس ناز

47

1401/7/5

18:32


با بهترین تجهیزات خشکشویی و لباسشویی صنعتی در ایران آشنا بشوید

چکیده : پیشرفت تکنولوژی سبب تولید تجهیزات بسیار متنوعی شده که بشر می‌تواند با به‌کارگیری آن‌ها در سطوح مختلف ضمن سرعت بخشیدن به امور خود، با صرف انرژی کم‌تری بازدهی و راندمان کاری خود را افزایش دهد

 

ماشین لباسشویی صنعتی چیست و چه کاربردی دارد

پیشرفت تکنولوژی سبب تولید تجهیزات بسیار متنوعی شده که بشر می‌تواند با به‌کارگیری آن‌ها در سطوح مختلف ضمن سرعت بخشیدن به امور خود، با صرف انرژی کم‌تری بازدهی و راندمان کاری خود را افزایش دهد. بسیاری از تجهیزات برقی که روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرند، در انواع صنعتی و برای مصارف گسترده نیز وجود دارند.

 

ماشین لباسشویی یکی از این تجهیزات برقی است که در انواع خانگی و صنعتی تولید می‌شود. ماشین لباسشویی صنعتی را می‌توان جزو تجهیزات بسیار پیشرفته‌ای قرار داد که در تمام تجهیزات صنایع استواری دیده می‌شود.

با بهترین تجهیزات خشکشویی و لباسشویی صنعتی در ایران آشنا بشوید

ماشین لباسشویی صنعتی یکی از لوازم و تجهیزات مهم و پیشرفته ای می باشد که می تواند انواع لباس، پتو، پارچه، پرده، ملافه، رومیزی، دستمال، کاور صندلی، رو بالشی و رو تختی را در حجم های بالا شستشو بدهد و در مکان‌های زیادی مانند خشکشویی‌ها، رخت شورخانه‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، خوابگاه‌ها، پانسیون‌ها، پادگان‌ها، نیروگاه‌ها، هتل‌ها، مسافرخانه‌ها و تالارهای پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

خشکشویی‌ها اصلی ترین محل و مکانی هستند که از این دستگاه استفاده می کنند و می توانند براساس ابعاد مغازه و حجم درخواست های خود، سایز و ظرفیت ماشین لباسشویی را انتخاب کنند.اکثر ماشین‌های لباسشویی صنعتی آبگیر دارند و بعد از شست و شوی البسه و منسوجات، تا 70 درصد آب آنها را می گیرند و آنها را برای خشک شدن کامل آماده می کنند.

 

این دستگاه ها موتوری پر قدرت دارند، لباس‌ها و پوشاک را به صورت حرفه ای تر و باکیفیت تر شست و شو می دهند، قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی دارند و این توانایی را دارند را در حجم خیلی بالا البسه و منسوجات را بشویند.

 

ماشین لباسشویی صنعتی براساس قابلیت های اتوماتیک خود نیز به 3 دسته تقسیم می شود که عبارت است از: دستی، نیمه اتوماتیک و فول اتوماتیک. در مدل دستی، ورود آب، تخلیه آب و تنظیم روی دور تند به صورت دستی انجام می شود.

 

در مدل نیمه اتوماتیک، ورود آب به صورت اتوماتیک می باشد ولی تخلیه آب و تنظیم روی دور تند به صورت دستی انجام می گیرد.در مدل فول اتوماتیک، ورود آب، تخلیه آب و تنظیم روی دور تند همگی به صورت اتوماتیک و برنامه ریزی شده انجام می شوند و ماشین لباسشویی به صفحه نمایشگر و مغز کامپیوتری هوشمند مجهز است.

 

ماشین لباسشویی صنعتی انواع مختلفی دارد و براساس معیارهای گوناگونی دسته بندی می شود. این دستگاه براساس ابعاد و ظرفیت به 8 دسته تقسیم می شود که عبارتند از: 20 کیلویی، 25 کیلویی، 30 کیلویی، 40 کیلویی، 50 کیلویی، 70 کیلویی، پرمصرف ترین و پرکاربردترین ظرفیت این دستگاه‌ ها 25 کیلویی و 50 کیلویی می باشند.

 

استفاده از ماشین لباسشویی صنعتی مزایای زیادی دارد که در ادامه به آنها اشاره شده است.حجم بالایی از لباس‌ها در کمترین زمان ممکن شسته می شوند و در وقت صرفه جویی می گردد.هزینه‌های جانبی کاهش پیدا می کند.لباس‌ها باکیفیت شسته می شوند و آسیب نمی بینند.

 

ماشین لباسشویی صنعتی با ماشین لباس شویی خانگی تفاوت هایی دارد. در زیر به ترتیب این تفاوت‌ها را مطرح کرده ایم. اولین تفاوت در قیمت آنها است. ماشین لباسشویی صنعتی قیمت بالاتری دارد و از ماشین لباس شویی خانگی گرانتر می باشد.

 

تفاوت بعدی در طراحی و ساختار آنها است. ماشین لباسشویی صنعتی قدرتمندتر و بادوام تر تولید می شود و پایداری بیشتری دارد اما ماشین لباسشویی خانگی از نظر ظاهری زیباتر و چشم نوازتر می باشد و به اندازه دستگاه صنعتی قدرتمند نیست و نمی تواند البسه را در حجم و وزن بالا بشوید.

 

تفاوت دیگر در ظرفیت موتور آنها است. ظرفیت موتور ماشین لباس شویی صنعتی تقریبا بین 5 تا 30 کیلو وات می باشد اما ظرفیت موتور ماشین لباس شویی خانگی 0.5 کیلو وات است.

 

تفاوت بعدی در نوع مواد استفاده شده برای ساخت بدنه می باشد. برای ساخت بدنه ماشین‌های لباسشویی صنعتی از استیل ضد زنگ و یا فولاد ضد زنگ استفاده می شود تا دوام و مقاومت بالایی داشته باشد اما برای ساخت بدنه ماشین‌های لباسشویی خانگی بیشتر از پلاستیک فشرده استفاده می شود تا ظاهر آن زیبایی دو چندانی پیدا کند.

 

دستگاه خشکشویی چه کاربردی دارد

ماشین‌های خشکشویی نوعی تجهیز صنعتی به شمار می‌روند و همان‌طور که از نام این دستگاه بر می‌آید در استفاده از آن، از آب به‌عنوان حلال استفاده نمی‌شود. در این ماشین‌های شست‌وشو از حلال‌های شیمیایی برای از بین بردن لکه‌ها استفاده می‌شود؛ بنابراین می‌توان آن دسته از لباس‌هایی را که به شست‌وشوی زیاد حساس هستند را با ماشین خشکشویی لکه‌زدایی و تمیز کرد.

 

با توجه به این که قیمت خرید این ماشین‌های لاندری به کیفیت و برند آن‌ها و امکانات هر دستگاه بستگی دارد، توصیه می‌شود از یک شرکت معتبر خرید خود را انجام دهید. کارخانه صنایع استواری به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده ها و عرضه‌کننده تجهیزات صنعتی در ایران و خاورمیانه فعالیت دارد. تمامی محصولات ما دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند.

 

دستگاه خشکشویی صنعتی برای پردازش موثر مقادیر زیادی از مواد فله ای که به سطح رطوبت کاهش یافته نیاز دارند ، استفاده می شوند. بسته به میزان و ترکیب مواد مورد نیاز برای خشک کردن ، دستگاه خشکشویی دارای مدل های مختلفی هستند که به طور خاص برای نوع و مقدار مواد مورد پردازش مشخصی طراحی شده اند.

با بهترین تجهیزات خشکشویی و لباسشویی صنعتی در ایران آشنا بشوید

فرآیند خشک کردن با ماشین خشکشویی 

خشک کردن یک فرآیند مهم صنعتی است. سطوح مختلف دما و اصول خشک کردن در دستگاه خشکشویی اعمال می شود. رایج ترین نوع خشک کن نوعی است که در آن هوا با بخار ، گاز یا آب گرم می شود و سپس بر روی محصول مرطوب گردش می یابد.

 

وقتی هوا رطوبت حاصل از محصول مرطوب را می گیرد ، رطوبت آن افزایش می یابد و انرژی موجود در این جریان ممکن است آن را به یک منبع گرمایی مفید تبدیل کند.روش استاندارد این است که رطوبت را کم کنید.

 

با یک پمپ حرارتی می توان گرما را از هوای مرطوب استخراج کرد. هوا خنک شده از رطوبت خارج می شود. گرمای استخراج شده می تواند دما را افزایش دهد و می تواند برای گرم کردن ماشین خشک شویی استفاده شود.

 

کاربرد دستگاه خشکشویی

 

ماشین خشکشویی صنعتی معمولاً در بسیاری از موارد کاربردهای فرآوری صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. خشک کن های صنعتی باید به دقت طراحی شوند تا خصوصیات فیزیکی ، شیمیایی یا بیولوژیکی مواد تغییر نکند و بر آنها تأثیر نگذارد ، زیرا دستگاه خشکشویی صنعتی به انواع مختلف با مشخصات مختلف ساخته می شوند ، ساخت تجهیزات خشکشویی دارای روند خاص و کاملا صنعتی انجام می گیرد.

 

کارخانه صنایع استواری با چندین سال تجربه در زمینه کمک به انواع صنایع در زمینه طراحی ، ساخت دستگاه خشکشویی و نصب انواع مختلفی از ماشین خشک کن های صنعتی فعالیت دارد. پیش نیاز کیفیت ، اندازه ، شکل و میزان رطوبت محصول نهایی خشک شده باید در نظر گرفته شود ، همچنین به عنوان تنظیمات تولید ، متداول ترین مواد ساختمانی از فولاد ضد زنگ ، الگوی مصرف انرژی نیز مشخص شده تا مشتری بتواند کیفیت دلخواه را بدست بیاورد..

 

تجهیزات و لوازم مورد نیاز خشکشویی

خشکشویی های حرفه ای از تجهیزات شستشوی پیشرفته استفاده میکنند که علاوه بر داشتن تجهیزات مختلف به مقدار خاصی حلال و مواد شوینده برای بیشترین بهره وری نیاز دارند.برای آغاز به فعالیت حرفه‌ی  خشکشویی به یک خشک کن صنعتی، لباسشویی صنعتی، پرس اتو نیاز خواهید داشت.

 

در ادامه می‎توان یک دستگاه لباسشویی صنعتی، آبگیر صنعتی، ماشین خشکشویی به تجهیزات اضافه کرد و در صورت نیاز تجهیزات اتوکشی را تقویت نمود.خرید تجهیزات نو بسیار مقرون بصرفه است چون هم گارانتی و خدمات و پس از فروش دارد و هم اینکه نسبت به تجهیزات دست دوم نیاز به تعمیر ندارد.

 

استاندارد بودن تجهیزات و دستگاه های خشکشویی باعث کاهش مصرف انرژی و در نتیجه کاهش هزینه میشود و استفاده از مواد شوینده نامرغوب موجب آسیب رساندن به بافت پارچه میشود.در نتیجه انتخاب ماشین خشکشویی با کیفیت و لوازم مربوط به آن اهمیت بالایی دارد.

 

بررسی بهترین تجهیزات و دستگاه خشکشویی

 

ضروری ترین ماشین های خشکشویی شامل دستگاه های زیر میشود:‎

دستگاه مانکن اتو

دستگاه دیگ بخار

لکه‌برهای تخصصی

دستگاه های خشکشویی

دستگاه اتو پرس صنعتی

دستگاه آبگیر لباس صنعتی

دستگاه خشک کن لباس صنعتی

دستگاه های آبشویی (ماشین لباسشویی صنعتی+ پتوشویی صنعتی)

 

تولید خشک کن لباس صنعتی

 

اگر خشک کن لباس صنعتی می خواهید که بتواند در تمام طول روز لباس ها خشک شوند ، خشک کن های صنعتی ما بهترین انتخاب هستند. این مجموعه انتخاب خشک کن های یک نفره و دوتایی را دارد که وزن پر کردن آنها از 11 کیلوگرم تا 90 کیلوگرم است. با استفاده از این خشک کن های صنعتی می توانید دوباره 35000 ساعت خشک شدن را به پیش ببرید و از آن استفاده کنید.

با بهترین تجهیزات خشکشویی و لباسشویی صنعتی در ایران آشنا بشوید

خشک کن لباس صنعتی را چگونه خریداری می کنید

سایت ما متخصص کالاهای صنعتی است و طیف گسترده ای از خشک کن لباس های صنعتی را به شما ارائه می دهد. اگر خشک کردن لباس باید تمام روز انجام شود خشک کن صنعتی بسیار توصیه می شود. برای این منظور شما به ماشین آلات قدرتمند و صرفه جویی در هزینه ها ترجیحاً با مصرف انرژی اقتصادی نیاز دارید.

 

ماشین آلات برندهای مختلف به طور خاص برای کاربران در مقیاس بزرگ به خشک کردن لباس می پردازند، به عنوان مثال در یک شرکت خشکشویی ، صنعتی یا نظافتی نیاز به خشک کن لباس صنعتی کاملا ضروری به نظر می رسد. اینها مخصوصاً برای خشک شدن زیاد و طولانی مدت ساخته می شوند.

 

البته خشک کن های صنایع استواری در مدل ها و طرح های مختلف موجود است. با وزن زیاد یا کم ، خشک کن یک یا دو ، از هر نوع امکاناتی وجود دارد. از این طریق می توانید مطمئن باشید که دستگاه خشک کن لباس مناسب کار شما است یا خیر.

 

آدرس :تهران – شهرری – کیلومتر 11 جاده ورامین – قلعه نو – شهرک صنعتی عشق آباد – کوچه پنجم – پلاک 42 

تلفن : 36695438 021 – 36695388 021

فاکس : 36695437 021

تلفن همراه : 09121230546

تلفن همراه : 09191785532

 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری