پیوستن بازیگر سریال Good Place به فیلم Ant-Man 3 برای بازی در یک نقش مرموز

منبع: زومجی

29

1401/8/6

22:42


پیوستن بازیگر سریال Good Place به فیلم Ant-Man 3 برای بازی در یک نقش مرموز

دوشنبه این هفته بود که مارول استودیو اولین تریلر فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania را منتشر کرد که در آن به دنیای کوانتومی سفر کردیم و برای اولین‌بار شاهد حضور کانگ فاتح بودیم. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در فیلم Ant-Man 3 تایید و اعلام شده است. ورایتی گزارش داد که ویلیام جکسون هارپر، بازیگر سریال The Good Place به جمع بازیگران فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania اضافه شده است، اما اطلاعاتی از نقش او در دسترس نیست و او نقشی مرموز در فیلم بر عهده دارد.

ویلیام جکسون هارپر در نقش چیدی در سریال The Good Place

هارپر بیشتر برای بازی در نقش چیدی آناگونیه در سریال مکان خوب شناخته می‌شود که او سابقه بازی در فیلم Midsommar را نیز داشته است. فیلم Dark Waters، فیلم Paterson و سریال The Underground Railroad از دیگر نقش‌های هارپر در این سال‌ها بوده‌اند. برخی از طرفداران اعتقاد دارند که هارپر ممکن است نقش رید ریچاردز را در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania بر عهده داشته باشد، اما این نظریه‌ها صرفا توسط گروهی از طرفداران مطرح شده و چندان موثق یا قابل اطمینان نیستند.

پل راد در نقش اسکات لنگ (انت-من) اوانجلین لیلی در نقش هوپ پیم (واسپ)، مایکل داگلاس در نقش هنک پیم، میشل فایفر در نقش جنت ون داین، کاترین نیوتون در نقش کسی لنگ، جاناتان میجرز در نقش کانگ فاتح، رندل پارک در نقش جیمی وو و بیل موری، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania قرار است در تاریخ ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ (۲۸ بهمن ۱۴۰۱) روی پرده‌های سینما برود. پیتون رید، کارگردان دو قسمت اول فیلم Ant-Man، وظیفه کارگردانی فیلم Ant-Man 3 را براساس فیلمنامه‌ای از جف لاونس، نویسنده و تهیه‌کننده سریال Rick and Morty، بر عهده داشته است.


نظرات


تصویری


ویدئو