با به کارگیری متدهای روز دنیا ثروتمند شویم

منبع: برترین ها

4

1401/8/7

15:45


در دنیایی که هر روز با تحولات گسترده‌ای روبه‌رو می‌شود، برای ثروتمند شدن باید خود را با شرایط جدید سازگار و هماهنگ کنید.

در دنیایی که هر روز با تحولات گسترده‌ای روبه‌رو می‌شود، برای ثروتمند شدن باید خود را با شرایط جدید سازگار و هماهنگ کنید. پایبندی به تکنیک‌های گذشته، سبب هدر رفتِ زمان و هزینه شما گردیده و در مدت‌زمانِ کوتاهی از چرخه‌ی رقابت خارج خواهید شد.

کیوی ایرانی

تولید کنندگان و عضه کنندگان کیوی ایرانی جزو بهترین و با کیفیت ترین تامین کنندگان کیوی صادراتی و درجه یک در جهان هستند که رکورد تولید ۲۰۰ هزارتن در سال ۲۰۱۹ را به خود اختصاص داده اند و از سال ۱۹۹۳ یکی از ده صادر کننده برتر کیوی در جهان است. 

با به کارگیری متدهای روز دنیا ثروتمند شویم

صادرات کیوی

صادرات کیوی که یکی از محصولات باغی ارزآور بوده که طی سال‌های اخیر وضعیت مناسبی از حیث تولید، صادرات و ارزآوری داشته است. خواص شگفت انگیز این کیوی باعث افزایش تولید این محول در دنیا شده است.کیوی منبعی غنی و سرشار از ویتامین ث است و مقدار ویتامین ث آن از پرتقال نیز بیشتر است. ویتامین ث موجود در کیوی ۲ برابر پرتقال، ۶ برابر لیمو ترش و میزان مواد مغذی آن ۸ برابر سیب است.

با به کارگیری متدهای روز دنیا ثروتمند شویم

کیوی صادراتی

کیوی صادراتی عمده تهران از نظر قیمتی نسبت به ارزش واقعی بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر است. این محصول از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می باشد و در امر صادرات روند و رونق صعودی را طی می کند. همانطور که مطلع هستید، امروزه خرید اینترنتی انواع میوه در بسته بندی ها با وزن های گوناگون توسط مشتریان رشد بسیار قابل توجهی داشته و مورد استقبال تعداد زیاد از افراد قرار گرفته است.

با به کارگیری متدهای روز دنیا ثروتمند شویم

نظرات


تصویری


ویدئو