پسر یتیم ۲ سال در خانه خانم معلمش پنهان بود

منبع: برترین ها

7

1401/8/9

10:34


خانم معلمی که متهم است پسربچه ۱۵ساله‌ای را ربوده و ۲سال در خانه‌اش مخفی کرده بود، توسط پلیس کالیفرنیا دستگیر شد.

رکنا: خانم معلمی که متهم است پسربچه ۱۵ساله‌ای را ربوده و ۲سال در خانه‌اش مخفی کرده بود، توسط پلیس کالیفرنیا دستگیر شد.

پسر یتیم 2 سال در خانه خانم معلمش پنهان بود

به نقل از سی‌بی‌اس، مایکل رامیرز 15ساله که به همراه عمه‌اش در کالیفرنیای آمریکا زندگی می‌کرد، آخرین بار در 18می ‌سال 2020 دیده شد. او آن روز بعد از اینکه در خانه با عمه و شوهر عمه‌اش بحث اش شد، با ناراحتی خانه را ترک کرد و از آن به بعد دیگر کسی او را ندید.

عمه مایکل که سرپرستی او را بر‌عهده داشت، پس از این ماجرا همه جا را به‌دنبال او گشت اما وقتی اثری از وی پیدا نکرد، پلیس را در جریان قرار داد. تحقیقات مأموران پلیس نیز نتوانست اسرار گم شدن مایکل را فاش کند و این فرضیه که او پس از فرار از خانه توسط باندهای آدم‌ربایی ربوده شده باشد، مطرح شد.

در طول 2سال، تلاش بستگان مایکل و پلیس برای یافتن او هیچ نتیجه‌ای در بر نداشت. همه تصور می‌کردند که وی قربانی باندهای آدم‌ربایی شده و به قتل رسیده است تا اینکه چند ماه پیش، درحالی‌که 2سال از ناپدید شدن نوجوان 15ساله می‌گذشت، او به خانه بازگشت و به خانواده‌اش گفت که در این 2 سال در خانه یکی از دوستانش زندگی می‌کرده است. عمه مایکل که شوکه شده بود، ماجرا را به پلیس اطلاع داد و تحقیقات از مایکل برای کشف اسرار ناپدید شدن او آغاز شد.

حالا پلیس کالیفرنیا اعلام کرده که زن 61ساله به نام هولگا کاستیو که معلم مایکل رامیرز بوده را به اتهام مخفی کردن پسربچه گمشده در خانه‌اش بازداشت کرده است. پلیس می‌گوید که مایکل پس از دعوا با خانواده‌اش، به خانه معلمش رفته و این زن نیز او را به خانه برده و در همه این مدت، وی را بی‌آنکه کسی متوجه شود در خانه‌اش نگه می‌داشته است.

کت اسمیت، عمه مایکل و سرپرست قانونی او به خبرنگاران گفته است: هیچ کلمه‌ای که بتوانم احساسم را با آن بیان کنم، وجود ندارد. ما در همه این مدت فکر می‌کردیم که مایکل ربوده شده؛ این احساس برای تمام والدینی که فرزند گمشده داشته باشند، وحشتناک است.

ماموران پلیس چند روز پیش وقتی پی به حقایق گم شدن پسر نوجوان بردند، راهی مدرسه شدند و بعد از اینکه دانش‌آموزان خانم معلم 61ساله را از کلاس درس بیرون بردند، به وی دستبند زده و او را بازداشت کردند. یکی از اتهامات ثبت شده برای این زن مخفی کردن پسربچه 15ساله در خانه‌اش به‌مدت 2سال است و قرار است به همین اتهام محاکمه شود.

مطالب مشابه


نظرات