4 ویژگی مهم که در خرید کیف پول چرم باید دقت نماییم

4 ویژگی مهم که در خرید کیف پول چرم باید دقت نماییم


منبع: ایران ناز

15

1401/8/15

09:25


4 ویژگی مهم که در خرید کیف پول چرم باید دقت نماییم

4 ویژگی مهم که در خرید کیف پول چرم باید دقت نماییم

 

اگر همین الان به جیب خود نگاه کنید، احتمالاً حداقل سه چیز را خواهید یافت. تلفن، کلیدها و بله، کیف پول شما.

 

وقتی صحبت از وسایلی است که مردم در زندگی روزمره خود حمل می کنند، کیف پول یک چیز جهانی است. مهم نیست شغل شما چیست و روز خود را چگونه می گذرانید، به یک کیف پول نیاز خواهید داشت.

 

پول نقد، کارت‌های ویزیت، کارت‌های اعتباری/دبیت، گواهینامه رانندگی، صورت‌حساب، کلید، سکه و بسیاری چیزهای دیگر شما را حمل می‌کند و مطمئن می‌شود که فوراً در دسترس هستند.

 

4 ویژگی مهم که در خرید کیف پول چرم باید دقت نماییم

 

هدف از این پست کمک به شما در انتخاب بهترین کیف پول چرمی موجود است. وقتی صحبت از انتخاب کیف پول است، کیف پول چرمی گزینه اول همه ما هستش.

 

البته کیف پول های فلزی و کربنی هم برای امتحان وجود داره. اما اگه هدف کلاس و سبکی کیف هستش هیچ چیز کیفی نمیتونه به زیبایی و با کیفیت کیف چرمی برسه.

 

• در این مقاله قصد داریم به 4 ویژگی که یک کیف پول زیبا می‌سازد، بپردازیم.

 

کیف چرم

همه چرم ها برابر نیستند. چرم ماده ای همه کاره است که در هر شکل و فرمی وجود دارد. نوع و کیفیت چرمی که کیف از آن ساخته شده است می تواند آن را به بهترین کیف پول موجود یا فقط یک کیف پول متوسط ​​تبدیل کند.

 

طبقه بندی های زیادی از چرم وجود دارد. مهمترین طبقه بندی بر اساس قسمتی از پوست حیوانات است که چرم از آن ساخته شده است.

 

پوست حیوان کاملاً ضخیم و غیرقابل استفاده است. بنابراین، برای مفیدتر کردن آن، به چندین لایه تقسیم می شود. بالاترین لایه چرم تمام دانه نام دارد که دارای عیوب طبیعی بسیاری است.

 

هنگامی که این عیوب صاف و یا سمباده می شوند، لایه به دست آمده چرم دانه ای بالا نامیده می شود. چرم به دست آمده از تمام لایه های زیر که به آن چرم طبیعی می گویند.

 

4 ویژگی مهم که در خرید کیف پول چرم باید دقت نماییم

 

کیف پول های با کیفیت خوب تقریباً همیشه از چرم کامل ساخته می شوند. چرم دانه کامل سخت است، در برابر سایش و پارگی بیشتر از سایر گریدهای چرم مقاومت می کند و در صورت استفاده طولانی مدت پتینه زیبایی ایجاد می کند.

 

از طرف دیگر، یک کیف پول چرم طبیعی معمولی ممکن است زیاد دوام نیاورد.

 

طراحی و ظرفیت

هنگام انتخاب کیف پول، کارکرد به اندازه طول عمر مهم است. شما نمی خواهید برای مدت طولانی در یک کیف پول با کیفیت بسیار خوب گیر کنید که کمک زیادی به نیازهای روزمره شما نمی کند.

 

طراحان اغلب تمایل دارند با ایجاد تعادل بین عملکرد و زیبایی شناسی مبارزه کنند. کیف‌های باریک‌تر و مینیمالیستی‌تر این روزها مورد توجه قرار گرفته‌اند، اما آنها با مصالحه‌های زیادی همراه هستند و جای زیادی برای هیچ چیزی ندارند.

 

قبل از اینکه کیف پول مناسبی را متناسب با نیاز خود تهیه کنید، باید کیف فعلی خود را بررسی کرده و تعداد کارت، پول نقد و سایر مواردی را که روزانه حمل می‌کنید، بیابید.

 

اگر یک مینیمالیست هستید و فقط چند مورد را حمل می کنید، انتخاب کیف پول شما (به یک نگهدارنده کارت فکر کنید) با کسی که تعداد زیادی از آنها را حمل می کند متفاوت است.

 

اندازه کیف پول

باز هم، اندازه یک کیف پول بستگی به این دارد که چقدر می خواهید در جیب خود حمل کنید. اما به خاطر داشته باشید که اندازه بزرگتر همیشه به معنای ظرفیت حمل بیشتر نیست.

 

یک کیف پول با طراحی بد با جیب های غیر ضروری و لایه های چرم اضافی ممکن است آن را بزرگ کند بدون اینکه فضای قابل توجهی به آن اضافه کند.

 

کیف پول ها در اندازه های مختلف وجود دارند. اینکه کدام یک برای شما بهتر است عمدتاً به نحوه حمل کیف پول خود بستگی دارد.

 

اگر بیشتر کیف پول خود را در جیب جلوی شلوار جین یا جیب سینه خود حمل می کنید، ممکن است بخواهید به کیف پول های کوچکتر ونگاه کنید.

 

از نظر اندازه کوچکتر از کیف پول های دو یا سه تایی معمولی هستند و برای جیب های کوچکتر مناسب هستند.

 

استادکاری

اگر این یک لیست مرتب شده بود، این را در بالای صفحه قرار می دادم. استادکاری نحوه ساخت اشیا است. این نام توجه به جزئیات دقیق محصول است و تنها از سال ها و سال ها تمرین و کمال نشات می گیرد.

 

یک کاردستی ضعیف می تواند طراحی خوب و چرم مرغوب را کاملا تحت الشعاع قرار دهد. یک صنعتگر عالی می تواند یک محصول را عالی جلوه دهد و عمر طولانی داشته باشد، بنابراین در جستجوی کیف پول عالی شما، توجه مهمی است.

 

برای قضاوت در مورد ساخت کیف پول چرمی، دو گزینه دارید.

 

ابتدا نگاه کنید که تولید در کجاست. هنگام انجام یک کار معمولی، ویژگی های فرهنگی اهمیت زیادی دارد. شما می توانید صنایع دستی بالایی را در تبریز و چرم تبریز بیابید، جایی که مردم هزاران سال با هنر چرم سازی مرتبط هستند.

 

عادت به انجام درست کارها، توجه به جزئیات و تعهد به هنر آنها چیزی است که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است.

 

ثانیاً، به خود محصول نگاه کنید و به دوخت، خم‌های گوشه‌ها، جیب‌های داخلی و سایر قسمت‌های پنهان که ممکن است یک صنعتگر بد جزئیات را نادیده بگیرد، توجه کنید.

 

همانطور که می گویند شیطان در جزئیات است; وقتی از نزدیک به یک کیف پول با ظاهری کاملاً خوب نگاه کنید، ممکن است مشکلات جدی در صنعت داشته باشید.

 

4 ویژگی مهم که در خرید کیف پول چرم باید دقت نماییم

 

نتیجه

• باید از چرم تمام دانه ساخته شود زیرا این بهترین کیفیت است.

• طراحی و ظرفیت باید با نیازهای حمل روزمره شما مطابقت داشته باشد.

• اندازه باید به نحوه حمل کیف پول خود در جیب یا دست کمک کند.

• کاردستی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

 

نحوه خرید کیف پول چرم

جهت خرید کیف پول چرم میتوانید به فروشگاه اینترنتی فرهاد چرم تبریز به نشانی زیر مراجعه نمایید و محصول دلخواه خود را خریداری نمایید.

 

http://bia2safa.net/goto/web/url/2951059

 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو