بیوگرافی محمد معین پیریان کیست ماجرای بازداشت و واقعیت ها

منبع: شبونه

18

1401/8/15

15:00


محمد معین پیریان کیست بیوگرافی ماجرای مرگ همراه با واقعیت ها و خبر فوت محمد معین پیریان که در رسانه های معاند و بیگانه اعلام شده است. محمد معین پیریان کیست خبرگزاری فارس نوشت: در ادامه دروغ پردازی‌های رسانه‌ها و جریانات معاند، طی روزهای گذشته برخی شبکه های فارسی زبان خارج کشور مانند « من …

محمد معین پیریان کیست بیوگرافی ماجرای مرگ همراه با واقعیت ها و خبر فوت محمد معین پیریان که در رسانه های معاند و بیگانه اعلام شده است.

بیوگرافی محمد معین پیریان کیست ماجرای بازداشت و واقعیت ها

محمد معین پیریان کیست

خبرگزاری فارس نوشت:

در ادامه دروغ پردازی‌های رسانه‌ها و جریانات معاند، طی روزهای گذشته برخی شبکه های فارسی زبان خارج کشور مانند « من و تو» و همچنین برخی شبکه های مجازی داخلی، مدعی شدند که « محمدمعین پیریان» از دانشجویان دانشگاه تهران توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده است.

بیوگرافی محمد معین پیریان کیست ماجرای بازداشت و واقعیت ها

دعای این رسانه‌ها در حالی مطرح شد که پیریان در گفت وگو با خبرنگار فارس، اخبار منتشر شده در این رسانه‌ها را تکذیب کرد و گفت که به هیچ وجه دستگیر یا بازداشت نشده است.

محمدمعین پیریان همچنین تاکید کرد: بعد از اینکه این اخبار نادرست منتشر شد در صفحه شخصی خود کذب بودن اخبار را اعلام کردم اما مجددا دیدم برخی رسانه های معاند همچنان این اخبار دروغ را بازنشر می کنند.

اخیرا در فضای مجازی با پدیده کشته‌سازی‌های زنجیره‌ای که رسانه‌ها در آن دخیل هستند روبه‌رو هستیم. از نیکا شاکرمی و سارینا اسماعیلی‌زاده گرفته تا ماجرای فوت اسرا پناهی دستاویز پروژه کشته‌سازی رسانه‌های ضد انقلاب هستند که با حمایت ربات‌های مجازی و هشتگ‌های سازمانی اسمشان برای مدتی سر زبان‌ها می‌افتد تا اینکه حقیقت در مورد هرکدام مشخص می‌گردد.

رسانه‌ها و ربات‌های مجازی در جدیدترین مورد مدعی شدند فردی به نام «ن.ع» دانشجوی 21 ساله اهل قروه در جریان اغتشاشات اخیر شهر همدان فوت شده است.

بیوگرافی محمد معین پیریان کیست ماجرای بازداشت و واقعیت ها

در مورد علت فوت این دختر خانم اهل قروه در رسانه های معاند آمده است: «ن ـ ع» روز چهارشنبه 20 مهر در اثر وارد آمدن ضربات متعدد باتوم به جمجمه توسط نیروهای امنیتی، دچار خونریزی شده و پس از بازگشت به خوابگاه دانشگاه جانش را از دست داده است، اما این پروژه هم به مانند بقیه موارد ادعایی ا‌مپراطوری دروغ بی‌اساس از آب درآمد.

مطالب مشابه


نظرات