ثبت نام ۷۷۰ هزار نفر در کنکور ۱۴۰۲/ فرصت ثبت نام تمدید نمی‌شود

منبع: ساعد نیوز

11

1401/8/16

10:40


ساعد نیوز: مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تاکنون ۷۷۰ هزار داوطلب در مرحله اول کنکور سال ۱۴۰۲ ثبت نام کردند. چهارشنبه ۱۸ آبان آخرین فرصت ثبت نام در کنکور است.

ثبت نام ۷۷۰ هزار نفر در کنکور ۱۴۰۲/ فرصت ثبت نام تمدید نمی‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از مهر، دکتر علیرضا کریمیان افزود: ثبت نام برای مرحله اول کنکور سراسری ۱۴۰۲ از ۸ آبان آغاز شده است و پس از ارائه فرصت مجدد، فرصت ثبت نام تا چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ تمدید شده است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۷۷۰ هزار داوطلب تاکنون در سه گروه آزمایشی اصلی: علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی و دو گروه شناور: هنر و زبان های خارجی، آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ در دوره اول خبر داد.

وی افزود: بهتر است فرصت ثبت نام در مرحله اول کنکور ۱۴۰۲ ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ به پایان می رسد و این فرصت تمدید نمی شود.

کریمیان یادآورشد: آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ بر مبنای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در دو نوبت برگزار می شود که ثبت نام دوره اول هم اکنون در حال انجام است و آزمون نوبت اول صبح و بعدازظهر ۲۹ و ۳۰ دی ماه سال ۱۴۰۱ برگزار می شود.

مشاور رئیس سازمان سنجش تاکید کرد: داوطلبان لازم است قبل از اقدام به ثبت نام، دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین اطلاعیه ثبت نام و شرایط و ضوابط شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ (نوبت اول) که در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر شده است را به دقت مطالعه کنند.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو