با ایجاد باورهای ثروت ساز، به پول سلام کنید

منبع: برترین ها

4

1401/8/16

11:02


امروزه دغدغه همه افراد داشتن شغلی است که بتوان به آسانی و خیلی سریع به درآمد بالا دست یافت اما نکته ای که باید به آن توجه شود این است که باید ابتدا بر روی باورهای خویش کار کنید.

تشک بادی ماشین

تشک بادی ماشین به سرعت باد و باد می شوند، این همان ملکی است که باید به دنبال آن باشید، در حالی که زمان باد کردن به پمپ بادی که استفاده می‌ کنید بستگی دارد، نباید تشک هوایی مسافرتی را که ساعتها طول می ‌کشد تا باد شود، بپذیرید. دو بالش بادی است که به شما احساس آرامش و راحتی برای یک خواب عمیق با کیفیت می دهد.

با ایجاد باورهای ثروت ساز، به پول سلام کنید

سویا خشک

بهترین نوع سویا که دارای پروتئین بالا می باشد سویاخشک وآجیلی بوده که دارای مقدار زیادی پروتئین بوده و میزان چربیهای اشباع مفید برای بدن در سویا زیاد می باشد. یکی از عنصرهای موثر در دانه های گیاهی مولیبدنوم می باشد که در این ماده در سویا نیز وجود دارد. سویا دارای انواع ویتامینهای گروه ب می باشد که میزان بودن ب9 بسیار تاثیر زیادی در سلامت جنین در طول مدت بارداری دارد.

با ایجاد باورهای ثروت ساز، به پول سلام کنید

سرکه کشمش

برای این که بتوانید سرکه کشمش تیزابی را تهیه کنید می توانید به دو گونه مانند خانگی و صنعتی آن را تهیه کنید سرکه کشمش به دلیل اینکه از کشمش و کشمش هم از انگور درست می شود دارای ویتامینهای زیادی می باشد که می تواند برای بدن مفید باشد مثلا اگر دچار کم‌خونی باشید می توانید از سرکه کشمش استفاده کنید که می ‌تواند کم خونی شما را به مرور زمان کاهش دهد.

با ایجاد باورهای ثروت ساز، به پول سلام کنید

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو