فیلم کامل/ خوشحالی نکردن کشتی فرنگی چه کسی پشت پرده بود؟

منبع: شبونه

17

1401/8/17

11:34


خوشحالی نکردن تیم ملی کشتی فرنگی چه کسی پشت پرده بود؟ آیا برای اعتراضات اخیر خوشحالی نکردند؟ چه کسی انها را هماهنگ کرده بود؟ خوشحالی نکردن بازیکنان تیم ملی کشتی کشورمان در مسابقات بین المللی جنجال زیادی را به وجود آورده است خوشحالی نکردن کشتی فرنگی چه کسی پشت پرده بود؟ بسیاری از رسانه ها …

فیلم کامل/ خوشحالی نکردن کشتی فرنگی چه کسی پشت پرده بود؟

خوشحالی نکردن تیم ملی کشتی فرنگی چه کسی پشت پرده بود؟ آیا برای اعتراضات اخیر خوشحالی نکردند؟ چه کسی انها را هماهنگ کرده بود؟

خوشحالی نکردن بازیکنان تیم ملی کشتی کشورمان در مسابقات بین المللی جنجال زیادی را به وجود آورده است

خوشحالی نکردن کشتی فرنگی چه کسی پشت پرده بود؟

بسیاری از رسانه ها دلایل مختلفی را برای این عدم شادی بازیکنان کشتی گیر عنوان کردند

اما همه میدانیم که علت اصلی خوشحالی نکردن کشتی گیران فرنگی اعتراضات اخیر بوده و به نوعی هم دردی خود را با مردم نشان دادند.

شادی نکردن نوعی اعتراض است؟

این در حالی است که تیم ملی فوتبال ساحلی نیز زمانی که قهرمان بین قاره‌ای شد هنگام بالا بردن جام هیچگونه خوشحالی از خود نشان ندادند و حتی برخی از بازیکنان سرود ملی کشورمان را نخواندند که به نوعی اعتراض خود را به حوادث اخیر نشان بدهند.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی در مصاحبه اش گفت بازیکنان ملی پوش ایران برای همدردی با شهدای شاهچراغ خوشحالی نکردند و ربطی به مسائل سیاسی و حوادث اخیر داخل کشور ندارد به هر حال در روزهای اخیر ورزشکاران کشورمان هر کدام با اقدام و حرکات مختلف سعی می‌کنند که اعتراض خود را به حوادث اخیر نشان بدهند.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو