چند قانون شاد بودن که از آن بی خبرید

منبع: برترین ها

6

1401/8/17

11:41


شادی به عنوان یک احساس با عمیق‌ترین لایه‌های وجودی و اجتماعی ما سر و کار دارد. بنابراین شادی چیزی است که هر قوم یا گروه یا ملتی براساس تجربه تاریخی و نظام فکری و جهان‌شناسی‌اش آن را به عنوان نوعی معنا در کلیت نظام معنای خود می‌آفریند.

پتو ژله ای دونفره

یکی از استانداردهای تعیین کننده قیمت پتو ژله ای دونفره خارجی نوسانات نرخ ارز جهانی و شرایط اقتصادی کشور می باشد بدین معنی که هر روزه با توجه به اتفاقاتی که در سطح جهان می افتد نرخ ارز نیز تغییر پیدا می کند و ممکن است در بازه های زمانی کوتاه چندین باز افزایش پیدا کند پس مراکز عرضه کننده این محصولات موظف هستند تا لیست قیمت خوبی را با توجه به شرایط اقتصادی آماده کرده و در اختیار مشتریان قرار بدهند تا آنها نیز خرید خود را به طور آگاهانه انجام داده و حس خوشایندی را در خود تجربه نمایند.

چند قانون شاد بودن که از آن بی خبرید

سرکه کشمش

می تواند کاربردهای زیادی به سرکه کشمش تیزابی نسبت داد و با داشتن آن در خانه به بسیاری از کاربردهای آن خواهید رسید همانطور که از نامش پیداست از کشمش به وجود می آید و طی فرایندی به سرکه تبدیل می شود سرکه های دیگری هم به گوش ما خورده است که یکی از آنها در بین سرکه ها می باشد شما به راحتی می ‌توانید آنها را هم در خانه خود درست کنید و هم می توانید از مراجعه به فروشگاه ها آن را تهیه کنید.

چند قانون شاد بودن که از آن بی خبرید

تشک برقی طبی

زمان ساخت اولین نوع تشک برقی طبی از سیمهای بسیار بلندی استفاده می کردند تا به راحتی به نقاط مختلف جا به جا گردد که ایده جالب اما پر خطری بود، زیرا با هر بار تکان دادن این محصول تمامی رشته سیمهای آن به مرور زمان پاره و سپس مقاومت خود را از دست داده که منجر به برق گرفتگی و گاها آتش سوزی می گشت، اما امروزه مقدار سیم را بسیار کمتر نموده و تا این نوع مشکل پیش نیاید و نوع شارژی آن دیگر موجب خطرات و آسیبهای شدید نگردد.

چند قانون شاد بودن که از آن بی خبرید

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو